bazarnews

کد خبر: ۹۹۳۴۵
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۴۰۰ - ۱۴:۰۷
دانشگاه علوم پزشکی زاهدان با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد: این دانشگاه هیچگونه طرحی برای اعطای جایزه به دریافت کنندگان واکسن و یا مراجعان به مراکز غربالگری کرونا ندارد.

به گزارش بازارنیوز: دانشگاه علوم پزشکی زاهدان با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد: این دانشگاه هیچگونه طرحی برای اعطای جایزه به دریافت کنندگان واکسن و یا مراجعان به مراکز غربالگری کرونا ندارد.

در اطلاعیه شماره ۳۰ ستاد بحران کرونای دانشگاه علوم پزشکی زاهدان آمده است: در روز گذشته فرد یا افراد کلاهبردار با تعدادی از هم استانی‌ها تماس حاصل کرده و با معرفی خود به عنوان یکی از کارشناسان و یا مدیران دانشگاه‌های علوم پزشکی استان به آنان اعلام کرده اند که به دلیل دریافت واکسن کرونا و یا حضور در برنامه غربالگری کرونا مشمول دریافت جایزه نقدی و یا غیر نقدی شده اند.

با توجه به سابقه فعالیت این قبیل افراد کلاهبردار که با نام و عنوان‌های مختلف و جعلی با افراد عادی تماس و با شگرد‌های فریبکارانه و وعده‌های وسوسه برانگیز اقدام به اخاذی می‌کنند، بر لزوم هوشیار بودن هموطنان عزیز در برخورد با این افراد تاکید می‌شود.

بر این اساس از هموطنان درخواست می‌شود: تا در صورت تماس این قبیل افراد به درخواست‌های آنان اعتنا ننموده و با وسوسه این افراد به هیچ عنوان در پای عابر بانک و یا درگاه‌های پرداخت اینترنتی حاضر نشوند و به هیچ وجه نیز نسبت به پرداخت پول و یا ارائه اطلاعات بانکی و شماره و رمز حساب‌های خود اقدام نکنند.

همچنین درخواست می‌شود: تا در اولین فرصت شماره‌ای که افراد کلاهبردار از طریق آن شماره تماس گرفته اند را به پلیس فتای استان اعلام کنند و یا با شماره تلفن‌های ۱۱۰ و یا شماره ۳۳۲۹۵۷۷۲ (مدیریت حراست دانشگاه علوم پزشکی زاهدان – در ساعت اداری) اعلام کنند.

هموطنان در صورت نیاز به تماس مجموعه بهداشت و درمان با شهروندان و خانواده‌های عزیز، این تماس‌ها از طریق سرشماره ۴۰۳۰ و یا با شماره‌های تلفن ثابت مراکز جامع خدمات سلامت شهری و روستائی استان با پیش شماره ۰۵۴ انجام می‌شود.

همچنین به عرض می‌رساند که دانشگاه علوم پزشکی زاهدان هیچگونه طرحی برای اعطای جایزه به دریافت کنندگان واکسن و یا مراجعان به مراکز غربالگری کرونا نداشته و ندارد و به هیچ وجه نیز درخواست واریز وجه و یا درخواست دریافت اطلاعات بانکی هم از طریق نظام بهداشت و درمان صورت نمی‌گیرد.

/فارس

نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: