bazarnews

کد خبر: ۹۹۸۸۰
تاریخ انتشار: ۲۳ آذر ۱۴۰۰ - ۰۱:۳۴
شرکت مترو تهران اعلام کرد: افتتاح ۲ ایستگاه و ۵ ورودی جدید در مترو تهران طی پاییز امسال مدنظر شهرداری بود و اقدامات لازم انجام شده است.

به گزارش بازارنیوز؛ شرکت مترو تهران اعلام کرد: پاییز امسال، فصل پر خیر و برکتی در حوزه فعالیت‌های شرکت راه آهن شهری تهران و حومه بود. افتتاح ایستگاه شهید رضایی از خط ۶ در مهر ماه رخ داد و در کنار این اتفاق خوب، ۵ ورودی جدید نیز طی ۳ ماه گذشته به بهره برداری رسیده است.


ورودی‌های دوم ایستگاه‌های برج میلاد، بعثت، رودکی، مرزداران و همچنین ورودی سوم ایستگاه مهدیه از جمله افتتاحیه‌های جدید بوده است.

از طرف دیگر آخرین وضعیت پیشرفت عملیات اجرایی پروژه احداث ایستگاه توحید در خط ۷ که یک ایستگاه تقاطعی مهم در شبکه خطوط مترو پایتخت به حساب می‌آید، حکایت از آن دارد که این ایستگاه نیز تا پایان آذرماه قابلیت و آمادگی بهره برداری دارد.

به مواردی که گفته شد، می‌توان آماده شدن مقدمات آغاز عملیات اجرایی دو طرح مهم شهری دیگر را هم اضافه کرد؛ یکی پروژه توسعه شرقی خط ۴ و دیگری پایانه دولت آباد که مربوط به خط ۶ است. هر دو طرح مذکور به مرحله‌ای رسیده اند که امکان شروع عملیات اجرایی آن‌ها تا قبل از آغاز فصل زمستان وجود دارد.

/مهر

نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: