bazarnews

کد خبر: ۷۶۸۴۴
تاریخ انتشار: ۱۹ شهريور ۱۳۹۹ - ۰۲:۱۶
طبق بررسی‌ها قیمت انواع خودروی داخلی بین سه تا شش میلیون تومان گران‌تر شده است.

حدود یک هفته‌ای است که قیمت خودرو با شیب تندی در حال افزایش است و روند صعودی آن همچنان ادامه‌ دارد؛ بررسی وضعیت بازار امروز نسبت به روز گذشته نشان‌می‌دهد که قیمت‌ انواع خودروی داخلی بین سه تا شش میلیون تومان گران‌تر شده است.

به گفته فعالان بازار خودرو، قیمت‌های فعلی کاذب بوده و صرفا متاثر از هیجانات نرخ ارز افزایش یافته؛ لذا با توجه به نبود تقاضا برای قیمت‌های فعلی و بالا رفتن ریسک معاملات، به نظر می‌رسد طی روز‌های آینده مجددا شاهد بازگشت آرامش به بازار خودرو باشیم.

قیمت روز خودرو ۱۸شهریور۹۹

بنابر اعلام اتحادیه نمایشگاه‌داران اتومبیل، امروز قیمت پراید۱۱۱ در بازار آزاد به ۱۰۶میلیون، پراید ۱۳۱ به ۹۷میلیون و پراید۱۳۲ هم به ۹۹میلیون تومان صعود کرد.

بر این اساس قیمت تیبا صندوقدار به ۱۰۵میلیون و تیبا۲ از ۱۲۶میلیون تومان افزایش یافت؛ همچنین قیمت ساینا هم ۱۲۷میلیون و ۵۰۰هزار تومان رسید.

همچنین در بازار آزاد امروز، دارندگان کوییک‌دستی قیمت را در ۱۳۸میلیون و کوییک‌آر در ۱۴۳میلیون تومان ثابت نگه داشتند.

قیمت انواع پژو در بازار آزاد

قیمت پژو ۲۰۶ تیپ۲ در بازار امروز به ۱۸۴میلیون تومان، پژو۲۰۶ تیپ۵ به ۲۲۳میلیون و پژو۲۰۶ صندوق‌دار هم به ۲۱۶میلیون تومان رسید.

امروز قیمت پژو ۴۰۵ جی‌ال‌ایکس ۱۶۷میلیون و ۵۰۰هزار تومان، پژو پارس سال ۱۹۵میلیون و سمند ال‌ایکس ۱۷۰میلیون تومان اعلام شد؛ همچنین قیمت پژو ۲۰۷ دستی در بازار امروز به ۲۵۹میلیون و مدل اتوماتیک این خودرو به ۳۷۸میلیون تومان رسید؛ مشتریان رانا نیز می‌توانند این خودرو را با قیمت ۱۸۳میلیون، دنا را ۲۴۷میلیون و دنا پلاس را ۲۸۴میلیون تومان از بازار آزاد بخرند.

 

اقتصادآنلاین

نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: