bazarnews

کد خبر: ۱۰۱۷۳۵
تاریخ انتشار: ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ - ۲۱:۰۰
شهردار جدید نیویورک دیروز اولین دستمزدش را دریافت و آن را با استفاده از پلتفرم تبدیل خودکار صرافی کوین بیس به ارز دیجیتال بیت کوین و اتریوم تبدیل کرد.

به گزارش بازارنیوز، «اریک آدامز»، شهردار جدید نیویورک، هنگامی که ایده تبدیل نیویورک به یک شهر سازگار با رمزارز‌ها مطرح شد آغاز به حمایت از این طرح کرده و حتی از ایده توسعه کوین مخصوص این شهر استقبال کرده بود.

در حال حاضر دفتر وی تایید کرده است که اولین حقوق شهردار به مبلغ ۹,۹۲۴ دلار در قالب رمز ارز به حساب او در کوین بیس منتقل می‌شود.

در این خصوص اریک آدامز در بیانیه‌ای که عنوان کرده بود اذعان داشت: «نیویورک مرکز مالی دنیاست و می‌خواهیم مرکز رمزارز‌ها و سایر نوآوری‌های مالی باشد. پیشگامی در زمینه این نوآوری‌ها در خلق شغل، بهبود اقتصاد و جذب استعداد از سراسر دنیا به ما کمک می‌کند.»

Anchorage Digital اولین شرکت فعال در حوزه ارز‌های دیجیتال در ایالات متحده که بنیان‌گذار آن «دیوگو مونیکا»، درباره این اتفاق گفت: این امر سیگنالی است که از آمادگی پایتخت مالی دنیا برای پذیرش نوآوری‌های رمزارزی خبر می‌دهد.

در نهایت لازم به ذکر است که اختیارات آدامز برای حمایت عملی از ارز‌های دیجیتال محدود خواهد بود و همچنین کسب و کار‌های نیویورکی تحت سخت‌گیرانه‌ترین قوانین تجاری آمریکا قرار دارند و آدامز اعلام کرده که به خاطر قوانین وزارت کار ایالات متحده نمی‌تواند حقوق کارگران را به‌طور مستقیم در قالب رمز ارز به آن‌ها پرداخت کند.
/تسنیم

نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: