bazarnews

کد خبر: ۱۰۱۸۶۵
تاریخ انتشار: ۰۵ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۲

به گزارش بازارنیوز؛ تعدادی از لژیونر‌های دعوت شده به تیم ملی ایران هنوز نتوانسته‌اند خود را به اردو این تیم برسانند و پشت سر سامانه بارشی در کشور ترکیه مانده‌اند.

مجتبی خورشیدی درباره آخرین وضعیت لژیونر‌های دعوت شده به تیم ملی گفت: مهدی طارمی هم‌چنان به علت بارش برف و نبودن شرایط پرواز، در آن شهر کوچک واقع در ترکیه باقی مانده و هنوز مشخص نیست که چه ساعتی به سمت ایران حرکت خواهد کرد. کریم انصاری‌فرد هم با تغییر مسیر حرکت خود از ترکیه به سمت امارات، به تازگی به سمت شهر دوبی راه افتاده است. پیام نیازمند هم هنوز از شهر پاریس به سمت دوبی راه نیافتاده است.
سرپرست تیم ملی فوتبال ایران در واکنش به این که با این حساب، این لژیونر‌ها به اردوی تیم ملی نمی‌رسند، گفت: او حتی اگر همین الان هم راه بیفتند، در تمرین غایب خواهند بود چرا که ابتدا به قرنطینه می‌روند و بعد از انجام تست کرونا و منفی بودن آزمایش‌ها می‌توانند به تمرینات ملحق شوند. در نتیجه در تمرین امروز غایب خواهند بود.

او درباره وضعیت آزمون، نوراللهی و حاج‌صفی برای ملحق شدن به اردوی این تیم بعد از منفی شدن تست کرونای خود اظهار کرد: می‌دانید که دوره ابتلا به سویه امیکرون ۳ تا ۷ روز است. این بازیکنان بعد از منفی شدن تست‌شان می‌توانند به اردوی تیم ملی ملحق شوند. باید ببینیم در روز‌های آینده چه اتفاقی می‌افتد.

خورشیدی هم‌چنین درباره وضعیت ۱۳ بازیکنی که دیروز به تیم ملی ملحق شدند، گفت: هنوز تست کرونای این بازیکنان نیامده است. احتمالا تا یکی، دو ساعت آینده این اتفاق رخ می‌دهد و بعد از منفی شدن تست‌ها، می‌توانند در تمرینات شرکت کنند.

سرپرست تیم ملی هم‌چنین درباره اضافه شدن بازیکنان جدید به اردوی تیم ملی از فهرست انتظار گفت: هنوز کادرفنی تصمیم نگرفته است.

از روز گذشته، تست کرونای سه بازیکن تاثیرگذار تیم ملی مثبت شده است. نوراللهی، آزمون و حاج‌صفی بازیکنانی هستند که در این اردو غایب خواهند بود.

تیم ملی برای دو دیدار مهم با تیم‌های عراق و امارات در هفتم و دوازدهم در انتخابی جام جهانی به میدان خواهند رفت.

برچسب ها: ورزش ، فوتبال ، تیم ملی ، ترکیه
نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: