bazarnews

کد خبر: ۱۰۱۸۹۰
تاریخ انتشار: ۰۶ بهمن ۱۴۰۰ - ۰۲:۰۰
مدیر اداره بنادر و دریانوردی شهید باهنر و شرق هرمزگان گفت: سفر دریایی بندر شهید باهنر به شارجه بعد از ۲ سال وقفه ازسرگرفته شد.

به گزارش بازارنیوز، محمد حسینی، مدیراداره بنادر و دریانوردی شهید باهنر و شرق هرمزگان گفت: به دلیل شرایط متاثر از شیوع ویروس کرونا فعالیت خط مسافری بندر شهید باهنر به شارجه که پیش از این به صورت پایدار انجام می‌گرفت از اسفند ماه سال ۹۸ متوقف شده بود، اما با بهبود شرایط و گسترش تزریق واکسیناسیون از سرگیری فعالیت این خط در دستورکار قرار گرفت.

وی افزود: پس از انجام فرایند قانونی ودیپلماتیک نخستین شناور روز پنجشنبه هفتم بهمن ماه جاری بندرشهید باهنر را به مقصد شارجه امارات ترک خواهد کرد. لازمه سفر انجام واکسیناسیون کامل و همراه داشتن پاسخ تست PSR با اعتبار ۷۲ ساعت می‌باشد، مسافران باید هنگام حضور در ترمینال و در طول سفر همه شیوه نامه‌های بهداشتی مانند (زدن ماسک و فاصله گذاری اجتماعی) را رعایت کنند.

مدیراداره بنادر و دریانوردی شهید باهنر و شرق هرمزگان گفت: طول مدت سفر دریایی از بندرشهید باهنر به شارجه ۶ ساعت در شرایط مطلوب آب و هوایی است، بر اساس پیش بینی صورت گرفته انجام این سفر دریایی دو بار در هفته و با یک فروند شناور مسافری تندرو به ظرفیت ۲۰۰ نفر انجام می‌شود./تسنیم

نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: