bazarnews

کد خبر: ۱۰۲۰۸۷
تاریخ انتشار: ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۹:۰۰
نوزدهمین نشست کارگروه ویژه پیگیری تامین سوخت زمستانی نیروگاه‌ها با حضور معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران برگزار و در آن بر ذخیره‌سازی‌های مناسب سوخت مایع نیروگاهی و استمرار در سوخت‌رسانی به نیروگاه‌ها تاکید شد.

به گزارش بازارنیوز، نشست تأمین سوخت زمستانی نیروگاه‌ها، با محوریت استمرار و ادامه سوخت‌رسانی بی‌وقفه به نیروگاه‌های کشور درپی مصرف بیش از حد انتظار گاز و پاسخگو نبودن تأمین سوخت گاز موردنیاز نیروگاه‌ها و به‌منظور جلوگیری از خاموشی‌های گسترده در سطح کشور برگزار شد.

براساس این گزارش، با تلاش‌های شبانه‌روزی انجام‌شده با وجود وضع بحرانی در پی شدت یافتن سرما، ظرفیت و موجودی مخازن سوخت مایع کشور برای تامین نیاز نیروگاه‌ها افزایش یافته است.

در این نشست با ارائه گزارش‌هایی از فعالیت‌های انجام‌شده برای ارسال سوخت مایع به نیروگاه‌ها در شرایط سخت و مناطق سخت‌گذر، آماری از مقدار افزایشی روند افزایش ذخایر نیروگاه‌های کشور ارائه شد.

پنجمین نشست کارگروه ویژه پیگیری تأمین سوخت زمستانی با حضور «جلیل سالاری» معاون وزیر نفت در امور پالایش و پخش و نمایندگان وزارت نفت، نیرو، راه و شهرسازی و شرکت ملی گاز برگزار شد.

/ایرنا

نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: