bazarnews

کد خبر: ۱۰۲۱۳۲
تاریخ انتشار: ۱۱ بهمن ۱۴۰۰ - ۰۹:۵۴
قیمت انواع ارز‌های شاخص دیجیتالی امروز در روند معاملات در بازار‌های تجارت دیجیتال بین‌المللی تغییراتی را تجربه کرد.

به گزارش بازارنیوز، در ساعات نخست معاملات امروز، رمزارز‌ها عمدتا در محدوده قرمز قرار دارند. ارزش بازار جهانی رمزارز‌ها در حال حاضر ۱.۶۷ تریلیون دلار است که ۳.۷۴ درصد اُفت را نسبت به روز گذشته نشان می‌دهد.

بیت‌کوین با اُفت بیش از ۳ درصد به حدود قیمت ۳۷ هزار دلار و اتریوم با افزایش حدود ۴ درصد به قیمت ۲ هزار و ۵۰۷ دلار معامله می‌شوند.

سایر رمزارز‌های مشهور مانند دوج‌کوین، شیبا اینو، ریپل و کاردانو نیز در محدوده قرمز قرار دارند.

بیت کوین
بیت کوین با نماد اختصاری BTC یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۷۰۰.۸۱ میلیارد دلار، در رتبه ۱ بازار قرار داشته و سهم ۴۰.۰۱ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

اتریوم
اتریوم با نماد اختصاری ETH یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۲۹۸.۹۸ میلیارد دلار، در رتبه ۲ بازار قرار داشته و سهم ۱۷.۰۶ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

تتر
تتر با نماد اختصاری USDT یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۷۸.۱۵ میلیارد دلار، در رتبه ۳ بازار قرار داشته و سهم ۴.۴۷ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

قیمت ارز‌های دیجیتالی
شما مخاطبان باشگاه خبرنگاران جوان می‌توانید، قیمت انواع ارز‌های دیجیتالی از جمله بیت کوین و اتریوم در ۱۱ بهمن را در ادامه این خبر ببینید.

ارز دیجیتال قیمت (دلار) قیمت (تومان)
بیت کوین ۳۷,۰۱۶، ۱،۰۵۳،۲۶۲،۲۰۲
اتریوم ۲,۵۰۷، ۷۱،۳۳۹،۳۷۹
تتر ۱، ۲۸،۴۶۶
بایننس کوین ۳۷۰، ۱۰،۵۲۸،۵۱۲‌ای یو اس دی کوین ۱، ۲۸،۴۶۷
کاردانو ۱.۰۲، ۲۸،۹۹۶


/yjc

نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: