bazarnews

کد خبر: ۱۰۲۶۵۱
تاریخ انتشار: ۲۴ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۲:۴۱
نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس از پیش‌بینی بودجه ۲۵هزار میلیارد تومانی برای رتبه بندی معلمان در بودجه سال آینده خبر داد و گفت: این بودجه توسط دولت پیشنهاد شده است.

به گزارش بازارنیوز؛ موضوع استخدام معلمان حق‌التدریس که اغلب سابقه بالایی هم در همکاری با آموزش و پرورش دارند از مدت‌ها پیش مطرح و راه‌کار‌هایی هم برای حل آن پیش‌بینی شده است که تصویب بودجه برای این استخدام از جمله آن است.

در این رابطه یوسف نوری وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه اسامی این معلمان تا روز یکشنبه (امروز) به سازمان اداری استخدامی تحویل داده می‌شود، افزود: پس از گرفتن کد کارمندی احکام استخدامی این معلمان صادر خواهد شد.

در این رابطه مصطفی طاهری، نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار فارس در زنجان از پیش‌بینی بودجه ۲۵هزار میلیارد تومانی برای رتبه بندی معلمان در بودجه سال آینده خبر داد و اظهار کرد: این بودجه توسط دولت پیشنهاد شده است.

نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس بودجه پیش‌بینی شده برای رتبه بندی معلمان در سال ۱۴۰۰ را ۱۵ هزار میلیارد تومان اعلام کرد و گفت: این بودجه در راستای تسویه بدهی دولت به معلمان تصویب شده است.

نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: