bazarnews

کد خبر: ۱۰۲۷۵۶
تاریخ انتشار: ۲۸ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۲:۲۵
عضو کمیسیون صنایع و معادن در مجلس با بیان اینکه مردم متناسب با مبالغی که برای اینترنت می‌پردازند، خدمات دریافت نمی‌کنند، گفت: وزارت ارتباطات باید به این حوزه ورود کرده و گزارش جامعی به کمیسیون صنایع و معادن ارائه و علل کندی اینترنت را توضیح دهد.

حجت اله فیروزی  با انتقاد از کندی سرعت اینترنت، گفت: در هفته‌های اخیر سرعت اینترنت خانگی و سیار کاهش یافته و این وضعیت موجب ایجاد مشکلاتی برای مردم شده است، زیرا هفته‌های اخیر با فصل انتخاب رشته دانشجویان و ثبت نام کنکور سراسری و... همزمان شده، از سوی دیگر با توجه به آغاز پیک ششم کرونا بسیاری از مدارس غیرحضوری شده و دانش‌آموزان و در برخی موارد دانشجویان ناچار به استفاده از آموزش مجازی هستند.

نماینده مردم فسا در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه شکایت‌های بسیاری به نمایندگان برای شرایط نامناسب اینترنت شده، افزود: هرچند سرعت اینترنت در تهران نیز نامناسب است اما با دور شدن از پایتخت وضعیت نامطلوب‌تر می‌شود و مردم در برخی مناطق اینترنت مطمئن و قابل استفاده ندارند.

وی اضافه کرد: مشکل کندی اینرنت درحالی وجود دارد که مردم هزینه اینترنت را نیز می‌پردازند؛ در واقع افراد متناسب با مبالغی که برای اینترنت می‌پردازند خدمات دریافت نمی‌کنند.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم با طرح این پرسش که وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات چه نقشی در تنظیم‌گری این حوزه دارد، تصریح کرد: هرچند اپراتورها اینترنت را ارائه می‌دهند اما این وزارتخانه باید مطالبات مردم را پیگیری کرده و پاسخگو باشد.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی ادامه داد: با توجه به گلایه‌های مختلف مردم از سرعت اینترنت، وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات باید به این حوزه ورود کرده و گزارش جامعی به کمیسیون صنایع و معادن مجلس ارائه کند و علل کندی اینترنت را توضیح دهد.

 

نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: