bazarnews

کد خبر: ۱۱۰۷۹۸
تاریخ انتشار: ۲۰ تير ۱۴۰۲ - ۱۰:۰۹
«خاندوزی» به بازارنیوز پاسخ داد؛
وزیر امور اقتصادی و دارایی در جمع خبرنگاران، به تشریح سوال خبرنگار بازارنیوز پیرامون آخرین وضعیت لایحه مقابله با رسوب کالا در گمرکات، پرداخت.

خاندوزی

گروه صنعت، معدن و تجارت بازارنیوز- سعید ترکاشوند؛ «سید احسان خاندوزی» وزیر امور اقتصادی و دارایی عصر روز گذشته (دوشنبه ۱۹ تیر) در حاشیه دیدار با اعضای مجمع کارآفرینان، در جمع خبرنگاران و در پاسخ به سوال خبرنگار بازارنیوز پیرامون آخرین وضعیت لایحه مقابله با رسوب در گمرک گفت: این لایحه با دو رویکرد کلیدی یک بار در جلسه هیات وزیران مطرح شد، اما به دلیل نقد‌های برخی دستگاه‌ها همچون وزارت کشور، برای اعمال برخی اصلاحات بازگردانده شد.


وزیر اقتصاد همچنین درباره تعیین تکلیف نهایی این لایحه از سوی دولت هم گفت: همانطور که مطلع هستید، در طول سه الی چهار ماهه ابتدایی سال، مصوبات هیات وزیران متمرکز بر آیین نامه‌های تکلیفی قانون بودجه می‌شود.


وی تصریح کرد: در حال حاضر بالغ بر ۵۰ آیین نامه تکلیفی در بودجه ۱۴۰۲ وجود دارد که باید به سرعت بررسی و تصویب می‌شد؛ لذا، پس از اتمام بررسی آنها، لایحه مقابله با رسوب کالا در دستور کار قرار می‌گیرد و در نهایت بعد از طرح در هیات وزیران، به مجلس ارائه می‌شود.

پایان پیام//

نام نویسنده:
خبرهای مرتبط
نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: