bazarnews

کد خبر: ۲۵۸۴۲
تاریخ انتشار: ۱۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۷
سرمربی تراکتورسازی تبریز برای خنثی کردن سرخپوشان دست به ایجاد تغییرات در تیمش کرده است.
بازار نیوز - با توجه به اخباری که از تبریز می رسد، باید منتظر چند تغییر تاکتیکی جدید در ترکیب اصلی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز باشیم. 

پس از مصدومیت عارف آقاسی مدافع میانی و بازیکن زیر 23 سال تیم فوتبال تراکتورسازی، برخی تصور می کردند محمد مسلمی دیگر بازیکن زیر 23 تراکتوری ها قرار است مدافع میانی باشد اما طی روزهای گذشته تغییراتی در تاکتیک یحیی ایجاد شده است. 

گویا او قصد دارد در سمت راست و چپ خط دفاع تیمش از بازیکنان جوان استفاده کند و محمد ایرانپوریان را از دفاع راست به مرکز خط دفاع انتقال دهد. با این حساب یک خط جلوتر از فرزین گروسیان دروازه بان سرخپوشان تبریزی، شاهد زوج محمد ایرانپوریان و محمد مهدی زاده در قلب دفاع این تیم خواهیم بود. 

با این حساب محمد نادری مدافع چپ این تیم می شود و دیگر بازیکن جوان تراکتورسازی یعنی امیر نصرآزادانی نیز جانشین محمد ایرانپوریان در دفاع راست خواهد بود. مهدی کیانی کاپیتان تراکتور در کنار علی طاهران در پست هافبک تدافعی بازی می کنند. محمد نوری، محمد ابراهیمی و همچنین مهدی شریفی مقابل هافبک های پرسپولیس بازی می کنند و فرزاد حاتمی نیز تنها مهاجم سرخ های تبریزی برای این بازی است.
نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: