bazarnews

کد خبر: ۲۵۹۱۳
تاریخ انتشار: ۱۳ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۵
پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: تراکتورسازی به دلیل اینکه نتوانسته بازیکن بگیرد ضعیف شده اما نباید در خوب بودن پرسپولیس شک کرد.
بازار نیوز - علی انصاریان درخصوص برد روز گذشته تیم فوتبال پرسپولیس مقابل تراکتورسازی گفت: تراکتورسازی امسال نسبت به فصل قبل ضعیف‌تر شده چرا که آنها نتوانستند خوب یارگیری کنند و دست یحیی گل‌محمدی کاملاً خالی است اما این موضوع چیزی از ارزش‌های پرسپولیس کم نمی‌کند و آنها قدرت زیادی دارند. پرسپولیس امسال خوب یارگیری کرد و از طرفی بازیکنان موثر فصل گذشته‌اش را حفظ کرده است. با آمدن منشا هم وضعیت این تیم بهتر شده و دیدید که روز گذشته کامیابی‌نیا هم گل خوبی زد تا آرام آرام خودش را به تیم تحمیل کند و قطعاً زدن این گل باعث می‌شود که او با روحیه بسیار خوبی وارد بازی‌ها شود.

وی ادامه داد: تراکتورسازی به دلیل شرایطی که دارد امسال خیلی تحت فشار است و این موضوع روی آنها فشار زیادی به این تیم وارد خواهد کرد اما درباره پرسپولیس هم باید بگویم که شاگردان برانکو از 2 بازی 6 امتیاز گرفتند و مطمئناً با ادامه این روند قادر خواهند بود رکورد بیشترین برد در تاریخ لیگ را بزنند. معتقدم که پرسپولیس تیم یکدستی است و آنها می‌توانند این رکورد فوق‌العاده را به نام خودشان ثبت کنند.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در خصوص اینکه از حالا می‌توان عنوان کرد که چه تیم‌هایی مدعی هستند، تصریح کرد: الان اول لیگ است و برخی از تیم‌ها هنوز از شرایط بدنسازی بیرون نیامده‌اند، چه کسی فکر می‌کرد نفت تهران که بازیکنانش ظهر در خانه بودند، عصر آن روز بتوانند سپیدرودی که چند هفته کار کرده بود را شکست دهد؟ این مسائل باعث می‌شود که فوتبال زیر سوال برود. در فوتبال چیزی قابل پیش‌بینی نیست و شما نمی‌توانید هیچ نتیجه‌ای را از قبل مشخص کنید. به همین دلیل است که می‌گویم برای نظر دادن در مورد تیم‌ها الان زود است که بخواهیم صحبت کنیم هرچند که اعتقاد دارم پرسپولیس حسن بزرگی دارد و آن این است که 9-8 نفر از بازیکنان فصل قبلش امسال هم کنار این تیم هستند.

انصاریان در مورد بازی آینده پرسپولیس مقابل نفت تهران هم اظهارداشت: به نظر من باید بازی راحتی باشد چرا که پرسپولیس در زمین خودش و مقابل هوادارانش بازی می‌کند و نفت هم شاید تیم خیلی محکمی نباشد اما اگر بازیکنان بخواهند این تیم را دست کم بگیرند شاید به مشکل بخورند. پرسپولیس باید همین روندی که دارد را ادامه دهد و امتیازات را خوب جمع کند. از طرفی شاگردان برانکو امثال آسیا را هم در پیش دارند و باید به گونه‌ای نتیجه بگیرند که در آسیا هم خودی نشان دهند.

وی درباره تأثیر بازیکنی مثل گادوین منشا در خط حمله پرسپولیس اظهار داشت: با اضافه شدن او به پرسپولیس در خط حمله این تیم جنگ به راه افتاده است و این یک اتفاق جالب و ویژه خواهد بود که بازیکنان در عین رفاقت، باید با هم رقابت هم داشته باشند. از طرفی انگیزه بازیکنان بسیار بالاست و برانکو نیمکت قدرتمندی در اختیار دارد که حتی ارنج کردن را هم برایش سخت کرده است. برانکو دست بازی روی نیمکت خواهد داشت و امیدوارم که این موضوع به سود پرسپولیس شود.
فارس
نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: