bazarnews

کد خبر: ۲۵۹۳۳
تاریخ انتشار: ۱۴ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۳
شرکت بی‌ام‌دبلیو از خودروی مفهومی جدید تمام برقی و در عین حال اسپرت خود رونمایی کرد.
بازار نیوز -  اکثر علاقه مندان به خودرو به طور مسلم از اتومبیل‌های اسپرت بیشتر از سدان‌های معمولی لذت می‌برند، در عین حال صنعت خودرو به سمت اتومبیل الکتریکی و سوخت غیر آلاینده پیش می‌رود اما هنوز جایگزین قدرتمندی برای سوخت های فسیلی مانند بنزین برای مسافت های طولانی و همزمان سرعت بالا تولید نشده است .
 
شاهکار جدید BMW +عکس 

 خودرو جدید BMW
 
 
همچنین اکثر خودروهای برقی با ظاهری معمولی تولید میشوند اما شرکت BMW از اتومبیل مفهومی (کانسپت) تمام برقی و اسپرتی رونمایی کرده که ویژگی طراحی اسپرت آن مورد توجه علاقه مندان به صنعت خودرو واقع شده است.

البته این خودروی مفهومی هنوز مشکل مسافت طولانی را حل نکرده ولی طراحی بسیار زیبا ، قابلیت های ماشین های اسپرت مانند شتاب و سرعت قابل قبول 100 کیلومتر برساعت برای خودروی برقی طرفداران زیادی را به سمت خودرو جلب کرده است.

دیوید اولیوارز طراح IM2 که گفته می‌شود آن را چیزی بین خودروهای مدل‌ M2 و i8 طراحی کرده است درباره این اتومبیل میگوید:

"خودروی کانسپت iM2 جزو ماشین های لوکس نیست و توانایی طی مسافت‌های طولانی را ندارد؛ ولی شتاب و قیمت مناسب آن، وجه تمایز این خودرو است. باتوجه به اینکه این خودرو اسپرت و تمام الکتریکی است، نیازی به جلوپنجره شبکه ای ندارد؛ بااین حال به همراه دو پنل در جلو، عرضه می‌شود که دارای جلوپنجره مشبک دوتکه ویژه BMW خواهد بود."

از ویژگی های مهم این خودرو اسپرت، سیستم چرخ محرک xDrive ، اورهنگ کم (فاصله محور چرخ‌ها جلو یا عقب خودرو ) در جلو و عقب و چرخ‌های رینگ اسپرت 20 اینچی است.
 

نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: