bazarnews

کد خبر: ۲۶۱۲۷
تاریخ انتشار: ۱۸ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۳
کشورهای بسیار زیادی در دنیا وجود دارند که توانسته اند ، مسیر پیشرفت و ترقی را طی کنند کشور سنگاپور در چند دهه گذشته با تکیه بر داشته های خود توانسته بر بسیاری از دشواری ها فائق آید و مسیر توسعه را برای خود هموار سازد.
بازار نیوز - یکی از نکات مثبت در این کشورها توجه به گردشگری و صنعت توریست می باشد و سرمایه گذاری بسیار مناسبی بر روی زیر ساخت های آن انجام شده است، سالانه افراد زیادی برای دیدن از جاذبه های گردشگری سنگاپور به این کشور آمده و سرمایه بسیار خوبی را وارد این کشور می کنند.

شاید بارها نامش به گوشتان رسیده باشد، اگر تا به حال فکر می کردید که سنگاپور شهری در چین یا مالزی است باید به شما بگوییم که اشتباه فکر می کردید، سنگاپور کشوری مستقل است که در جمعیتی برابر با چهار و نیم میلیون نفر در سال 1965 از مالزی استقلال یافت، این کشور پیشرفته صنعتی یکی از قطب های بزرگ تجاری و اقتصادی آسیا محسوب می شود.


سنگاپور کشوری موفق در صنعت توریست

از جمله مطرح ترین مسائلی که در خصوص سناپور وجود دارد شاید همه جا راجع به آن شنیده باشید، سیستم بی نقص و بی نظیر حمل و نقل عمومی در این شهر است، در سنگاپور مهم نیست که شما در کدام نقطه از شهر هستید، هر کجا که باشید حداکثر  زمانی که برای رسیدن به هر نقطه دیگر از شهر لازم دارید تنها نیم ساعت است. وضعیت اتوبوس ها، خطوط مترو، قطارهای mrt و تاکسی ها به گونه ای ست که شما کمترین بیشترین مسافت ممکن را در کمترین زمان سپری خواهید کرد.

نژاد، قومیت و زبان در سنگاپور بی اهمیت ترین چیزها هستند، چرا که سنگاپور از چند نژاد و قومیت مختلف، مالایی، چینی، هندی و حتی انگلیسی تشکیل شده است و در آن مردم به زبان های مختلف، چینی، هندی و انگلیسی صحبت می کنند، اگر نگران زبان در سنگاپور هستید، نگران نباشید مختصر زبان انگلیسی در سنگاپور به شما کمک خواهد کرد تا کارتان راه بیافتد.

در ادامه این بخش از سری مقالات اطلاعات سفر با برترین جاذبه های گردشگری سنگاپور آشنا خواهید شد:

سنگاپور کشوری موفق در صنعت توریست

محله چینی ها
سابقه تاریخی این محله به سال 1821 بر می گردد، یعنی زمانی که کالاهای چینی وارد این شهر شد و مسافرین چینی به مکان مهاجرت کردند و در اطراف رودی در جنوب سنگاپور ساکن شدند.

پارک مرلیون
شاید قدم زدن در این پارک، یکی از لذت بخش ترین کارهایی باشد که شما با تور سنگاپور تجربه خواهیدکرد، این پارک جلوه ای خاص و منحصر به فرد داشته و با جاذبه ای مدرن اجین شده است، اگر با خانواده به سنگاپور سفر کردید، بازدید از این پارک را فراموش نکنید.

سنتوزا و دنیای زیر آب
در این مجموعه ی بی نظیر شما می توانید سوار بر تله کابین شده و به سمت سنتوزار حکرت کنید و منظره ی با شکوه آسمان سنگاپور و بندر تجاری جهانی سنگاپور را مانند پردگان تماشا کنید. هنگام ورود تصاویری که نمایانگر تاریخچه سنگاپور هستند را مشاهده کنید و در کنار این جاذبه های بی نظیر عکس یادگاری بگیرید،  در زیر آب بیش از 6000 موجود دریایی وجود دارد که شما می توانید آنها را از نزدیک تماشا کنید. بدون شک این می تواند یکی از مهیج ترین کارهایی باشد که شما در سفر خود انجام می دهید.

سنگاپور کشوری موفق در صنعت توریست
  سنتوزا و دنیای زیر آب
باغ وحش
شاید به جرات بتوان گفت که مانند این باغ وحش در آمریکا و اروپا پیدا نخواهد شد، این باغ وحش باشکوه با مساحتی برابر با 90 هکتار در برگیرنده ی بیش از 2.000 گونه حیوان مختلف  از سراسر جهان است که بسیاری از این حیوانات آزاد بوده و در میان میله های قفس احاطه نشده اند و تنها بوته هایی ساده دور آنها کشیده شده است، اگر با خانواده به سنگاپور سفر کرید، باغ وحش سنگاپور می تواند یکی از بهترین جاهایی باشد که در طول سفر خود به آن سر می زنید.

باغ پرندگان
امکان ندارد کسی به سنگاپور سفر کند و از باغ پرندگان سنگاپور دیدن نکند، در باغ پرندگان می توانید منظره ای باشکوهی ببینید که در هیچ جای دیگر از دنیا وجود ندارد.

سنگاپور کشوری موفق در صنعت توریست
معبد مقدس دندان بودا
همانطور که می دانید معابد یا برای خدایان ساخته می شود یا چیزهای دیگر مربوط به آنها، معبد دندان بودا همانطور که از نامش پیداست کاملا مشخص است برای چه ساخته شده! این معبد در اواخر ۱۹۸۰ زمانی که یک معبد بودایی برای اولین بار به محله چینی‌های سنگاپور پیشنهاد شد، ساخته است. این معبد تاریخی درست در وسط محله چینی‌ها قرار داشته و یکی از بهترین مکان ها برای دیدن فرهنگ و تاریخ سنگاپور است.

در آخر باید گفت بسیاری از تورهای مالزی که توسط آژانس های مسافرتی ارائه میشود، سفر به سنگاپور را هم پوشش می دهد یعنی شما می توانید با تهیه این تورها از دو کشور زیبای مالزی و سنگاپور دیدن کنید.
منبع: 
http://www.e-malaysia.ir

نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: