bazarnews

کد خبر: ۲۶۱۶۶
تاریخ انتشار: ۱۸ مرداد ۱۳۹۶ - ۲۳:۰۰
لینک دانلود نرم افراز راهنمای انتخاب رشته مجازی داوطلبان کنکور96 در سایت سازمان سنجش قرار داده شد.
بازار نیوز - مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از انتشار نرم افزار انتخاب رشته مجازی برای چهار گروه آزمایشی خبر داد و گفت: نرم افزار نهایی انتخاب رشته مجازی برای داوطلبان گروه آزمایشی علوم تجربی نیز  امروز چهارشنبه ۱۸ مرداد ماه منتشر خواهد شد.

دکتر حسین توکلی با اعلام این مطلب اظهار کرد:‌ نرم افزار راهنمای انتخاب رشته مجازی به داوطلبان این امکان را می‌دهد با توجه به وضعیت علمی و نمره‌ای که در آزمون سراسری کسب کرده، خود را با داوطلب مشابه آزمون سراسری سال ۹۵ مقایسه و امکان قبولی خود را مشاهده نماید.

وی در ادامه تصریح کرد: برای این منظور کلیه تغییبرات شرایط و ضوابط گزینش آزمون ۹۶ در فایل اطلاعات آزمون سراسری ۹۵ اعمال شده است.

در نرم افزار فوق که از ساعت 22 روز گذشته 17 مردادماه سال جاری برای داوطلبان گروه‌های آزمایشی علوم ریاضی علوم انسانی، هنر و زبان های خارجی از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org در دسترس کلیه گروه‌های آزمایشی فوق قرار گرفت.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور در پایان خاطر نشان کرد: نرم افزار نهایی انتخاب رشته برای داوطلبان گروه آزمایشی تجربی نیز حداکثر تا ساعت ۲۴ امروز چهارشنه ۱۸ مرداد ماه جاری از طریق سایت سازمان در دسترس داوطلبان قرار خواهد گرفت.
نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: