bazarnews

کد خبر: ۲۶۱۹۰
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۴:۰۷
پرسپولیس با درخشش مهدی طارمی در سومین هفته لیگ برتر مقابل نفت تهران به پیروزی دست یافت.
بازار نیوز - هفته سوم رقابت‌های فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور از ساعت 20:45 امشب (پنجشنبه) با برگزاری دیدار تیم‌های نفت و پرسپولیس در ورزشگاه تختی پیگیری شد که این دیدار با برتری 3 بر صفر پرسپولیس خاتمه یافت. مهدی طارمی(46) و فرشاد احمدزاده(60) برای پرسپولیس گلزنی کردند. شاگردان برانکو با این پیروزی به سومین برد متوالی خود دست یافتند و با 9 امتیاز به صدرنشینی خود تداوم بخشیدند.

نفت در این دیدار با ترکیب میلاد فراهانی، احمد آل‌‌نعمه، فرید محمدزاده، علیرضا عزت کرامت، احمد امیرکامدار، محسن بنگر، علی زینالی، عیس آل‌کثیر، هاشم بیک‌زاده ( از دقیقه 81 حسین جعفری)، مجتبی حق‌دوست( از دقیقه 53 سید حسین حسینی) و فرشاد هاشمی( از دقیقه 72 سامان آقا زمانی) به میدان رفت.

علیرضا بیرانوند، صادق محرمی، شجاع خلیل‌زاده، محمد انصاری، حسین ماهینی، کمال کامیابی‌نیا، فرشاد احمدزاده، محسن مسلمان، وحید امیری( از دقیقه 85 سیامک نعمتی)، علی علیپور(از دقیقه 70 گادوین منشا)  و مهدی طارمی؛ یازده بازیکن پرسپولیس در این دیدار بودند.

علیرضا فغانی داور این دیدار در نیمه نخست بازی به محسن مسلمان و مهدی طارمی کارت زرد نشان داد.

نیمه نخست:

دقیقه 2: سانتر وحید امیری از جناح راست خط دفاعی نفت تهران با قطع توپ مهدی طارمی همراه شد، اما ضربه این بازیکن به دروازه نفت نرسید.

دقیقه 8: ارسال بازیکنان پرسپولیس از جناح راست با استپ سینه امیری برای طارمی در محوطه جریمه همراه شد که ضربه مهاجم سرخپوشان با برخورد به مدافعان نفت به جایی نرسید.

دقیقه 14: ضربه ایستگاهی حسین ماهینی با اختلاف از بالای دروازه نفت به بیرون رفت.

دقیقه 18: ضربه خطای بازیکن پرسپولیس با ارسال محسن مسلمان همراه شد که مدافعان نفت توپ را در آستانه دروازه به کرنر فرستادند.

دقیقه 22: حرکات پا به توپ عیسی آل‌کثیر، ضربه این بازیکن در محوطه جریمه پرسپولیس را به دنبال داشت که با اختلاف از بالای دروازه بیرانوند به بیرون رفت.

دقیقه 25: سانتر مجتبی حق‌دوست از جناح راست خط دفاعی پرسپولیس با استپ آل‌کثیر در محوطه جریمه پرسپولیس به علی زینالی رسید که این بازیکن با پاس رو به جلو مجدداً آل‌کثیر را صاحب موقعیت تک‌ به تک کرد که ضربه این بازیکن با واکنش خوب بیرانوند راهی کرنر شد.

دقیقه 28: ارسال محسن مسلمان از روی ضربه ایستگاهی در پشت مدافعان نفت به مهدی طارمی رسید که ضربه نوک پای این بازیکن از داخل محوطه شش قدم با اختلاف از بالای دروازه به بیرون رفت. طارمی در حالتی نامتعادل به توپ ضربه زد.

دقیقه 31: پاس رو به جلوی فرشاد احمدزاده، فرار مهدی طارمی از مدافعان نفت را به دنبال داشت، اما تعلل مهاجم پرسپولیس باعث تنگ شدن زاویه او شد و در نهایت ضربه این بازیکن  از کنج محوطه جریمه با دخالت فراهانی از محوطه جریمه دور شد.

دقیقه 34: سانتر زمینی محسن مسلمان در حالت نامتعادل در داخل محوطه جریمه نفت به مهدی طارمی رسید که ضربه در عرض این بازیکن در تیر دوم به فرشاد احمدزاده رسید، اما ضربه وی در حالتی نامتعادل از کنار دروازه خالی نفت به بیرون رفت.

دقیقه 37: تکل احمد امیرکامدار روی پای محسن مسلمان با واکنش هافبک پرسپولیس به این بازیکن مواجه شد که علیرضا فغانی با کارت زرد مسلمان را جریمه کرد. در این صحنه دقایقی بین بازیکنان دو تیم درگیری پیش آمد. 

دقیقه 39: سانتر رو به جلوی وحید امیری از جناح راست خط دفاعی نفت با ضربه بی‌دقت مهدی طارمی از کنار دروازه به بیرون رفت. در این صحنه هاشم بیک‌زاده برای مهاجم پرسپولیس ایجاد مزاحمت کرده بود.

دقیقه 42: کرنر محسن مسلمان از سمت راست خط دفاعی نفت با ضربه سر مدافعان نفت در تیر دوم به شجاع خلیل‌زاده رسید که ضربه این بازیکن از کنار دروازه به بیرون رفت.

نیمه دوم:

دقیقه 46: پاس در عمق محسن مسلمان به مهدی طارمی رسید که ضربه مهاجم سرخپوشان برخلاف جهت حرکت میلاد فراهانی وارد دروازه شد.

دقیقه 50: پاس در عمق مهدی طارمی به علی علیپور رسید و در حالی که دروازه بان نفت از دروازه خروج کرده بود ضربه علیپور از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 56: ارسال بیک‌زاده از جناح چپ با ضربه سر بازیکنان نفت به شکلی خطرناک از مقابل دروازه پرسپولیس بیرون رفت.

دقیقه 60: پاس خوب مهدی طارمی به فرشاد احمدزاده این بازیکن را در موقعیت تک به تک با میلاد فراهانی قرار داد و هافبک پرسپولیس با ضربه دقیق گل دوم پرسپولیس را وارد دروازه کرد. 

دقیقه 64: اشتباه علیرضا عزت کرامت در دفع توپ با سر در پشت محوطه جریمه نفت، توپ خوبی را در اختیار وحید امیری قرار داد که ضربه زیبای سر ضرب  این بازیکن با اختلاف کم از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 84: ضربه حسین جعفری از داخل محوطه جریمه پرسپولیس با اختلاف از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 88: پاس در عرض سیامک نعمتی با شوت زمینی و زیبای مهدی طارمی از قوس محوطه جریمه نفت تهران در کنج دروازه میلاد فراهانی قرار گرفت تا پرسپولیس به گل سوم دست یابد.
تسنیم
برچسب ها: برد ، پرسپولیس ، نفت
نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: