bazarnews

کد خبر: ۲۶۴۴۹
تاریخ انتشار: ۲۳ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۱
نورافکن یکی از بدترین بازی‌هایش را برای استقلال انجام داد، یک اشتباه فاحش داشت که نزدیک بود باعث گل تساوی تراکتورسازی شود، منصوریان پس از بازی به این بازیکن تشر زد که چرا این‌طور بازی می‌کرد؟
بازار نیوز - سه امتیازی که خیلی روی کار او و تیمش اثر داشت اما جمعه شب فقط نتیجه به میل منصوریان بود و بعضی اتفاقات داخل زمین نه. تراکتورسازی در این بازی موقعیت‌های نسبتاً زیادی داشت و اگر مهاجمان این تیم دقت می‌کردند قطعاً سه امتیاز به استقلال نمی‌رسید. سرمربی استقلال هم به همین دلیل تا حدی ناراضی بود.

پس از بازی منصوریان از عملکرد سه بازیکن این تیم ناراضی بود که در صدرشان امید نورافکن قرار داشت. برق منصوریان این بازیکن را در رختکن گرفت. نورافکن یکی از بدترین بازی‌هایش را برای استقلال انجام داد. یک اشتباه فاحش داشت که نزدیک بود باعث گل تساوی تراکتورسازی شود. منصوریان پس از بازی به این بازیکن تشر زد که چرا این‌طور بازی می‌کرد؟ سرمربی استقلال امیدوار است امید ابراهیمی هرچه زودتر بازگردد و در ترکیب تیمش قرار گیرد چون او مهره اثرگذاری است و می‌تواند تیمش را در میانه میدان رهبری کند. یکی از فاکتورهای برتری استقلال در نیم‌فصل دوم سال گذشته همین کمربند میانی قدرتمند با حضور امید و نورافکن بود ولی امسال آنها مشکلاتی دارند.

دومین بازیکنی که منصوریان از او رضایت نداشت، وریا غفوری بود. این بازیکن که به جای خسرو حیدری مصدوم در پست دفاع راست بازی می‌کرد، عملکرد خوبی نداشت و در پایان مسابقه سرمربی استقلال از او هم گلایه داشت. سومین بازیکن اما بسیار نامی‌تر بود‌؛ پژمان منتظری. او با حضور در استقلال قرار شد رهبر دفاعی استقلال باشد. منصوریان حساب ویژه‌ای روی پژمان باز کرده ولی او در بازی با تراکتور عملکرد خوبی نداشت و این مسئله برای منصوریان ناراحت‌کننده بود. هر چند منصوریان در رختکن به منتظری چیزی نگفت ولی قبل از ترک ورزشگاه تأکید می‌کرد توقعش از این بازیکن ملی بیشتر است. منتظری هنوز نتوانسته به اندازه‌ای که باید در استقلال جا بیفتد.
نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: