bazarnews

کد خبر: ۲۶۴۶۰
تاریخ انتشار: ۲۳ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۰
آنجلینا جولی و براد پیت که یکی از بزرگترین و مهمترین زوج‌های هالیوودی بودند سپتامبر سال گذشته از هم جدا شدند که این جدایی یک بمب بزرگ خبری بود.
بازار نیوز - این زوج با وجود داشتن شش فرزند از یکدیگر جدا شدند. هر شش فرزند پس از طلاق پر سر و صدا نزد مادر خود زندگی می کنند.

هر چقدر از زمان طلاق این زوج جنجالی هالیوودی می‌گذرد اتفاقات جدیدی برای هر دوی اینها می‌افتد. در حالی که براد پیت 54 ساله این روزها هنوز هم بابت جدایی از آنجلینا ناراحت است و برای دیدن فرزندانش بی‌تابی می‌کند آنجلینا بر عکس زندگی شادی را در پیش گرفته است.

این سوپراستار هالیوود به طور کامل براد پیت را پشت سر گذاشته و اکنون فقط به برنامه‌های جدید خود فکر می‌کند. یکی از این برنامه‌های جدید مردی بریتانیایی است، مردی که فعلا نامش فاش نشده اما گفته می‌شود موسس یک شرکت بازرگانی بزرگ در انگلیس است.

اخبار محرمانه حاکی از این است که جولی قصد ازدواج با این فرد نسبتا ناشناخته را دارد. او بابت حضانت فرزندانش خیالش راحت است چرا که در زمان طلاق حضانت قانونی آنها را بر عهده گرفت.

همسر جدید آنجلینا جولی+عکس

hollywoodlife همسر جدید جولی را مردی «خوش قیافه» توصیف می‌کند. اخبار دیگر حاکی از این است که این مرد دستی هم در سیاست بریتانیا دارد.

رازهای جولی یکی پس از دیگری آشکار می‌شوند. اکنون همه می‌خواهند بدانند این مرد کیست، مردی که شاید جولی به خاطر او براد پیت را رها کرده باشد.
نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: