bazarnews

کد خبر: ۲۶۷۲۶
تاریخ انتشار: ۲۸ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۷
پرسپولیس نخستین بازی هفته چهارم را با تساوی ناامیدکننده خانگی برابر سیاه‌جامگان مشهد پشت سر گذاشت.
بازار نیوز -  نقطه اوج بازی پرسپولیس دقیقه 68 بازی بود.قرمزها یک برصفر جلو بودند و مهدی طارمی درموقعیتی تک‌به‌تک فرصت داشت تا با زدن گل دوم کار را تمام کند. البته او می‌توانست با دادن پاس به منشا در همان صحنه که در موقعیت بهتری هم قرار داشت هم شانس رسیدن به گل تیم را افزایش دهد و خط پایانی بر تمام حواشی پیرامون شایعه پاس ندادن به این بازیکن بکشد اما تصمیم خودخواهانه او و از دست رفتن موقعیت باعث شد سکوها طاقتشان طاق شود و علیه آقای گل دوفصل اخیر پرسپولیس شعار سر دهند. اتفاقی عجیب برای تیم صدرنشین لیگ.

 آنچه به گفته ماهینی و سیدجلال حسینی باعث شد طارمی در رختکن گریه کند و همبازی‌هایش عصبانی از رفتار برخی سکوها آن را هدایت شده از سوی برخی لیدرهای باشگاه تلقی کنند. داستان تشویق منشا اما پیش از ورودش به زمین آغاز شد و البته که به‌نظر می‌رسد هواداران پرسپولیس ستاره سیه‌چهره خود را که به‌نظرشان در بافت تیم و در بین رفیق‌بازی ستاره‌ها تنها مانده بیشتر دوست می‌دارند؛ اتفاقی که در اردوگاه رقیب برای مهدی قائدی رخ داده و این نوجوان ریز اندام اما تکنیکی خیلی زود توانسته جای ویژه‌ای در قلب آبی‌ها باز کند، این‌گونه است که با حضور او در زمین صدای تشویق‌ها هم اوج می‌گیرد. در پرسپولیس اما این رفتار به سوءتفاهم برای آقای گل تبدیل شده است و همبازی‌هایش هم رد پای خیانت از سوی برخی لیدرها را در آن دیده‌اند.

دفاعیه لیدرها
بلافاصله بعد از این ادعا سرکرده بوقچی‌های پرسپولیس که اتفاقا جایگاه ویژه‌ای هم نزد مدیر باشگاه دارد در کانال خودش که اتفاقا تعداد زیادی از پرسپولیسی‌ها در آن عضو هستند ویدئوهایی از تشویق طارمی منتشر کرد تا خود را تبرئه کرده باشد. حتی فراخوان داد که هر کس تصویر و سندی دارد که ثابت می‌کند آنها نقشی در شعارها علیه طارمی دارند منتشر کند. اتفاقی که نشان از شکاف ایجاد شده توسط این افراد میان تیم و هواداران داشت. شکافی که حتی بزرگ‌ترهای تیم مثل سیدجلال حسینی هم به آن اشاره داشتند:«متاسفانه هواداران ما فریب خورده‌اند چرا باید کاری کنند که اشک بازیکن ما در بیاید؟ مهدی طارمی بازیکن بسیار زحمتکشی است که زحمات زیادی برای تیم کشیده اما چرا عده‌ای کاری کردند که او گریه کند؟ ما همه یک تیم هستیم و پشت بازیکنان قرار داریم و اجازه نمی‌دهیم با اعتبار بازیکنان ما این‌گونه بازی شود. بحث من اصلا منشا نیست ولی چرا وقتی طارمی در زمین است و برای توپ زحمت می‌کشد منشا را تشویق می‌کنند؟ متاسفانه هواداران ما فریب خورده‌اند و باید این موضوع مشخص شود.» بحران اما روز بعد از بازی هم ادامه داشت و حتی شایعه شد طارمی قصد ترک باشگاه را دارد یا باشگاه هم به صرافت فروش او افتاده تا هم پولی دستش را بگیرد و هم مشکل را حل کرده باشد.
  • دنیای اقتصاد
برچسب ها: منشا ، طارمی ، پرسپولیس
نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: