bazarnews

کد خبر: ۲۶۷۴۲
تاریخ انتشار: ۲۸ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۶
پیشکسوت تیم فوتبال استقلال با اشاره به نقاط ضعفی که این تیم در هفته های ابتدایی لیگ داشته است گفت: رفتن منصوریان مشکل گشا نیست و باید به او فرصت بیشتری داد.
بازار نیوز - شاهرخ بیانی، در خصوص شکست آبی پوشان برابر سایپا تهران گفت: قبل از هر حرفی باید بگویم بازی خوبی را شاهد بودیم و هر دو تیم نمایش قابل قبولی داشتند اگرچه زمین تختی کیفیت لازم را نداشت و دو تیم نتوانستند آنطور که می خواستند بازی زمینی را از خود به نمایش بگذارند اما در مجموع دو تیم عملکرد قابل قبولی داشتند.

وی تاکید کرد: استقلال شروع خوبی داشت و توانست چند موقعیت خوب هم به دست بیاورد که یکی از آنها توسط غفوری به تیر دروازه سایپا برخورد کرد و اگر او کمی ضربه اش را فنی تر می زد توپ درون دروازه قرار می گرفت و شاید شرایط برای دو تیم تغییر بسیاری پیدا می کرد.

پیشکسوت استقلال در ادامه افزود: متاسفانه کادر فنی این روزها تغییرات زیادی در ارنج خود به وجود می آورد و این مساله باعث شده تا ناهماهنگی در بازی به وجود بیاید. استقلال می توانست با ترکیب دیدار برابر تراکتور به مصاف سایپا برود. وقتی زمین تختی کیفیت لازم را ندارد و هافبک های سایپا جوان و جنگنده هستند، بهتر بود امید نورافکن در زمین قرار می گرفت تا با هافبک های سایپا بجنگد، اگرچه جباری بازی خوبی از خود به نمایش گذاشت اما کیفیت زمین باعث شد او نتواند پاس های همیشگی اش را برای مهاجمان ارسال کند.

بیانی در خصوص اعتراض هواداران به سرمربی استقلال گفت: تماشاگران صاحبان اصلی این تیم هستند آنها در سرما و گرما تیم شان را حمایت می کنند، در دیدار برابر سایپا ورزشگاه کاملا پر شده بود و طرفداران استقلال انتظار دارند تیم شان به پیروزی دست پیدا کند وقتی چنین اتفاقی نمی افتد آنها عصبی می شوند زیرا نگران تیم شان هستند و می دانند با این شرایط از کورس قهرمانی عقب می مانند.

وی خاطرنشان کرد: سال گذشته هم این اتفاق برای استقلال افتاد اما همین هواداران از کادر فنی و بازیکنان حمایت کردند؛ پس منصوریان و بازیکنان باید شرایط را درک کرده و برای پیروزی های آتی تلاش بیشتری از خود انجام دهند.

وی در خصوص برکناری منصوریان از سرمربیگری استقلال گفت: فکر نمی کنم با رفتن منصوریان مشکلات استقلال به پایان برسد سال گذشته همین شرایط را آبی پوشان داشتند اما در پایان به نایب قهرمانی لیگ دست پیدا کردند.

پیشکسوت استقلال در پایان خاطرنشان کرد: استقلال بعد از بازی برابر پدیده که سه شنبه برگزار خواهد شد به تعطیلات ۲۱ روزه خواهد رفت و این زمان مناسبی است که هم مصدومان به تمرینات بازگردند و هم این بازیکنان بتوانند با مرور کارهای تاکتیکی به یک هماهنگی دست پیدا کرده تا ان شاء الله پس از پایان تعطیلات یک تیم قدرتمند را در لیگ مشاهده کنیم.
برچسب ها: استقلال ، منصوریان ، سایپا
نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: