bazarnews

کد خبر: ۲۶۹۶۱
تاریخ انتشار: ۳۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۵
مشاور عالی سازمان سنجش از آغاز دریافت کارت شرکت در چهارمین آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی کشور از ظهر امروز خبر داد.
بازار نیوز - حسین توکلی، اظهار کرد: چهارمین‌ آزمون استخدام دولتی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور در سال 96 در دو نوبت صبح و بعدازظهر جمعه سوم شهریور در 53 شهرستان مختلف کشور و 118 حوزه امتحانی برای تعداد 402 هزار 430 داوطلب که از این تعداد 222 هزار 736 نفر زن و مابقی مرد هستند، برگزار خواهد شد.

 وی افزود:‌ بر اساس برنامه زمانی اعلام شده تعداد 224 هزار 214 داوطلب از 402 هزار 430 داوطلب شامل داوطلبان گروه‌های یک، دو، سه و چهار در آزمون نوبت صبح و تعداد 178 هزار 216 داوطلب دیگر از 402 هزار 430 داوطلب شامل داوطلبان گروه‌های 5 و 6 در آزمون نوبت بعدازظهر سوم شهریور جاری شرکت می‌‌کنند.

 توکلی گفت: کارت شرکت در آزمون تمام داوطلبان از ساعت 12 امروز سه شنبه 31 مرداد برای مشاهده و پرینت بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور  به نشانی www.sanjesh.org قرار خواهد گرفت و تمام داوطلبان متقاضی شرکت در آزمون از امروز تا ساعت 24 پنج شنبه 3 شهریور جاری به سایت سازمان سنجش وارد شده و با وارد کردن اطلاعات ثبت‌نامی اقدام به دریافت پرینت کارت خود کنند.

مشاور عالی سازمان سنجش ادامه داد: چنانچه که داوطلبان مغایرتی در بندهای 3، 8،9،16،17، 20 و 21 مشاهده کردند فرصت دارند در یکی از روزهای چهارشنبه اول شهریور 96 یا پنج‌شنبه دوم شهرویور از ساعت 8.30 تا 12 و بعدازظهر از ساعت 114 تا 18 به نماینده سازمان سنجش در مستقر در باجه رفع نقص مراجعه کنند.همچنین چنانچه داوطلبان مغایرتی در بندهای کارت مشاهده کردند لازم است برای اصلاحیه مورد و موارد مذکور حداکثر در سوم شهریور به سایت سازمان سنجش مراجعه و نسبت به ویرایش اقدام کنند.

وی بیان کرد:‌ بر اساس برنامه زمانی پیش‌بینی شده برای شرکت در آزمون فوق طی نوبت صبح و بعدازظهر به هر داوطلب دو بسته آزمونی داده می‌شود که بسته اول شامل یک برگ پاسخنامه و یک جلد دفترچه آزمون عمومی و بسته دوم شامل سوالات تخصصی خواهد بود. فرایند برگزاری آزمون در نوبت صبح از ساعت 8.300 و در نوبت از ساعت 14.30 آغاز خواهد شد و داوطلبان باید نیم ساعت قبل از شروع آزمون در جلسه حضور داشته باشند.

توکلی مطرح کرد: سوالات آزمون برای هر داوطلب شخصی‌سازی شده و دارای تنوع است. دفترچه سوالات آزمون عمومی شامل 100 سوال متناسب با گروه عنوان شغلی است و داوطلبان باید در فرصت 110 دقیقه به آن پاسخ دهند. دفترچه دوم نیز حاوی سوالات تخصصی است و داوطلبان باید به سوالات اختصاصی در مدت 80 دقیقه پاسخ دهند.
نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: