bazarnews

کد خبر: ۵۰۷۱۰
تاریخ انتشار: ۰۶ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۳
رئیس اداره پیش‌بینی هواشناسی استان تهران:
رئیس اداره پیش بینی اداره کل هواشناسی استان تهران گفت: امروز بارش در غرب استان تهران شدت داشته و فردا شدت بارش شرق استان تهران، از فیروزکوه تا ورامین را هسته بارشی فراوانی دربرمی‌گیرد.
 محمدرضا صوفیانی رئیس اداره پیش بینی اداره کل هواشناسی استان تهران در جلسه ستاد بحران استاد تهران اظهار کرد: پیش بینی می‌شود وضعیت جوی فعلی تا چهارشنبه فعال باشد، شدت این سامانه از فردا قبل ظهر افزایش پیدا می‌کند و تا فردا غروب ادامه خواهد داشت.

وی افزود:در ارتفاعات استان تهران بارش برف و کولاک خواهیم داشت، اما این به معنای وقوع طوفان سهمگین نیست، ممکن است در بعضی از ساعات سرعت وزش باد به 20 متر بر ثانیه برسد. 

رئیس اداره پیش بینی اداره کل هواشناسی استان تهران ادامه داد: این سامانه کل استان را درگیر خواهد کرد و از فردا غروب شدت این سامانه کاهش می یابد و به مرور زمان از آسمان تهران خارج می شود.

صوفیانی اضافه کرد: رودخانه های شمال تهران در ایجاد سیل و سیلاب دارای سابقه هستند و ممکن است با بارش 10 دقیقه باران رگباری سیل ایجاد شود، با توجه به اینکه زمان تمرکز سیلاب‌های تهران پایین است، پیشنهاد می شود آمادگی کاملی برای سیل داشت.

صوفیانی گفت: امروز بارش در غرب استان تهران شدت داشته و فردا شدت بارش شرق استان تهران، از فیروزکوه تا ورامین را هسته بارشی فراوانی دربرمی‌گیرد.

اقتصادآنلاین

نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: