bazarnews

کد خبر: ۵۰۷۴۴
تاریخ انتشار: ۰۶ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۷:۲۲
مدیرکل هواشناسی استان تهران از اشاره به شدّت بارش‌ باران در پایتخت گفت: از ساعت ۱۶:۳۰ تا ۱۹:۳۰ اوج بارندگی‌ها را در تهران شاهد هستیم.از ساعت 19:30 تا 22:30 بارندگی‌ها در شرق تهران فعال می‌شود و از 22:30 قدری از شدّت بارندگی‌ها کاسته می‌شود اما تا ظهر فردا این سامانه بارشی در استان تهران وجود دارد.

مدیرکل هواشناسی استان تهران از اشاره به شدّت بارش‌ باران در پایتخت گفت: از ساعت ۱۶:۳۰ تا ۱۹:۳۰ اوج بارندگی‌ها را در تهران شاهد هستیم.

به گزارش تسنیم، یحیی زارع امروز در جلسه ستاد مدیریت بحران شهر تهران با اشاره به شدت بارش‌ باران در پایتخت اظهار داشت: هسته مرکزی بارندگی در شهر تهران است که از ساعت 16:30 تا 19:30 اوج بارندگی‌ها را شاهد خواهیم بود.

وی بیان کرد: از ساعت 16:30 تا 19:30 پیک بارش‌ها در غرب تهران است که 17 میلی‌متر پیش‌بینی می‌شود که اگر این اتفاق رُخ دهد امکان سیلابی شدن وجود دارد که مدیریت آن نیازمند توجه جدی است.

مدیرکل هواشناسی استان تهران افزود: از ساعت 19:30 تا 22:30 بارندگی‌ها در شرق تهران فعال می‌شود و از 22:30 قدری از شدّت بارندگی‌ها کاسته می‌شود اما تا ظهر فردا این سامانه بارشی در استان تهران وجود دارد.

زارع همچنین تصریح کرد: عصر امروز وزش باد 60 تا 70 کیلومتری در تهران پیش‌بینی می‌شود ضمن اینکه احتمال بارش تگرگ و رعد و برق نیز وجود دارد.

وی سپس با اشاره به میزان بارندگی در 24 ساعت گذشته گفت: در آبعلی 33 میلی‌متر، تهران 18 میلی‌متر، چیتگر 20 میلی‌متر، دماوند 30 میلی‌متر، شمیرانات 25 میلی‌متر، شهریار 21 میلی‌متر، فیروزکوه 22 میلی‌متر و لواسانات 23 میلی‎‌متر بارش داشته‌اند.

مدیرکل هواشناسی استان تهران در پایان خاطرنشان کرد: از هفته آینده نیز سامانه جدید بارشی وارد کشور می‌شود که اوج آن از دوشنبه هفته آینده است.

نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: