bazarnews

کد خبر: ۵۰۸۹۴
تاریخ انتشار: ۰۷ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۷
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی با اشاره به شرایط نامساعد جوی از مسافران نوروزی خواست که سفرهای خود را حداقل تا دو روز آینده به تعویق بیندازند.

سردار سید کمال هادیان‌فر با اشاره به پایان دور نخست سفرهای نوروزی همزمان با ناپایدار شدن شرایط جوی در برخی از استان‌های کشور اظهار داشت: در 25 استان کشور در حال حاضر شاهد بارندگی به‌صورت باران و برف هستیم که این موضوع سبب لغزنده شدن جاده‌ها شده است.

وی افزود: در این وضعیت بیش از نیمی از حوادث ترافیکی در ترددها منجر به واژگونی وسائل نقلیه به‌دلیل لغزندگی سطح جاده و همچنین سرعت غیرمجاز شده است.

سردار هادیان‌‎فر در ادامه تأکید کرد: در این شرایط توصیه ما به مسافران نوروزی این است که با درک شرایط آب‌وهوایی، از انجام سفرهای غیرضروری به نقاط شمالی و غربی کشور خودداری کنند و سفرهای خود را حداقل تا دو روز به تعویق بیندازند.

رئیس پلیس راهور ناجا با اشاره به اینکه رانندگان باید با رعایت کامل مسائل ایمنی در جاده‌ها و محورهای مواصلاتی تردد کنند، خاطرنشان کرد: محور هراز نیز به‌دلیل ریزش سنگ مسدود شده و بخشی از جاده چالوس به همین دلیل مسدود شده بود که در حال بازگشایی است.

فردانیوز

نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: