bazarnews

کد خبر: ۵۱۰۵۲
تاریخ انتشار: ۱۴ فروردين ۱۳۹۸ - ۲۳:۴۴
سرمربی تیم فوتبال سایپا ابراز امیدواری کرد که مردم ایران سال خوبی داشته باشند.

 تیم‌های فوتبال استقلال و سایپا فردا (چهارشنبه) در چارچوب هفته بیست و چهارم لیگ برتر به مصاف هم می‌روند. علی دایی، سرمربی سایپا در نشست خبری پیش از این دیدار اظهار کرد: سال نو را به همه شما تبریک می‌گویم. ان‌شاءالله هم شما و هم ملت ایران سال خوبی داشته باشید. یک تسلیت هم به کسانی که در سیل اخیر در گلستان، لرستان، ایلام و جاهای دیگر کشور عزیزانشان را از دست دادند، می‌گویم. ان‌شاءالله این سیل، جایش را با سیل رحمت الهی عوض کند و رحمت خداوند شامل ما شود و مردم ما سال خوبی سپری کنند.

او افزود: بازی حساس و مهمی داریم. هیچ تیمی فکر نکند که چون ما نه سقوط می‌کنیم و نه به بالای جدول می‌رسیم بازی را دست کم می‌گیریم. تمام بازی‌ها برای ما حکم فینال را دارند و ما تمام سعیمان را می‌کنیم که سه امتیاز هر بازی را بگیریم. استقلال برای قهرمانی می‌جنگد و با توجه به این که داربی را باخته برای تلافی مقابل ما قرار می‌گیرد. ما با شناخت کافی از استقلال و تمرینات خوبی که داشتیم ان‌شاءالله بازی خوبی انجام می‌دهیم و سه امتیاز بازیرا می‌گیریم. البته تمرینات ما روی چمن مصنوعی بود.

سرمربی سایپا درباره وضعیت جوانی تیمش در تقابل با استقلال توضیح داد: به هیچ عنوان نگرانی جوانی تیم‌مان نیستم. این بازیکنان کمک زیادی به ما در نیم فصل دوم کردند. ما در نیم فصل دوم بازی‌های نسبتاً خوبی انجام دادیم و به هیچ تیمی باج ندادیم و نخواهیم داد. ما برای برد به میدان می‌رویم و جوانانمان باور کردند که در هر بازی باید برای برد به میدان برویم و فرق نمی‌کند با استقلال، پرسپولیس یا تیم‌های دیگر بازی داشته باشیم. فرق هم نمی‌کند در آزادی باشد یا در شهرستان. ما فقط برای برد به میدان می‌رویم.

دایی در ادامه درباره اظهارات مهاجری مبنی بر این که او هم باید مانند علی دایی اعتراض کند تا تیمش نتیجه بگیرد، بیان کرد: اول از همه باید بگویم که مهاجری از دوستان نزدیک و صمیمی من است و او را دوست دارم. اعتراضات به حق ما همیشه باعث شده که شرایط بدتر شود. خواهش می‌کنم به سادگی از این مسائل نگذرید. ما به کمیته داوران رفتیم و از آن‌ها پرسیدیم که چرا عادل که مازندرانی است را بازی نفت مسجد سلیمان می‌گذارند و او هم همه بازیکنانمان را قلع و قمع می‌کند؟ یکی از شما دنبال این مساله بودید که چرا با آن همه اعتراضی که ما قبلاً کردیم باز هم آقای عادل با همان ناظر داوری قضاوت بازی ما را برعهده می‌گیرد؟ شما باید به ما خیلی کمک کنید. این طور می‌توانید به ما کمک کنید نه این که تنها حاشیه‌ها را بنویسید. یک بار هم من می‌خواهم که شما این موضوع را پیگیری کنید.

او ادامه داد: چرا داوری که سر ما را در رشت برید و پنالتی و گل سالم ما را نگرفت، داور پشت دروازه ما با نساجی می‌شود؟ در بازی با نفت مسجد سلیمان اعتراض کردیم که به حق بود. چرا هیچ‌کس نپرسید به چه دلیل سارفو را اخراج کرد؟ همان بازی را هم که نگاه کنید، یک پنالتی ۱۰۰ درصد برای ما نگرفت. آقای مهاجری باید داوری کند. دوست عزیز من، نه تنها اعتراضات ما بر عکس جواب داده بلکه خصومتی هست که همیشه یک کاری کنند که تیم من نتیجه نگیرد. هیچ‌کس هم جوابگو نیست. متأسفانه در فوتبال ما خیلی چیزها را شاهدیم. هم تیمی که برده و هم تیمی که باخته از داوری معترض است. به غیر از چند داور محدود، در مورد باقی داوران دست و دلم می‌لرزد که به عنوان داور بازی ما انتخاب می‌شوند. به غیر از سه، چهار نفر که به کار آن‌ها ایمان داریم. من یک مصاحبه کردم که چرا کمیته انضباطی فقط برای ماست؟ یک بار هم مانند همه جای دنیا برای داوران جلسه تشکیل دهند تا کسی نیاید این طور قضاوت کند یا اگر من نوعی مقصر هستم، این طور اعتراض نکنم. شما یک مربی به من نشان بدهید که به داوری اعتراض نکند. اعتراضات به این خاطر است که مجبوریم وگرنه دیوانه نیستیم که به داوری اعتراض کنیم.

سرمربی سایپا در پاسخ به این سوال که آیا با تغییر مدیرعامل شرایط تیمش بهتر شده است، اظهار کرد: ما تا الان ۱۰ درصد دیگر گرفتیم و یکسری از بدهی‌های گذشته پرداخت شده است. تمام همکاری‌ها صورت گرفته تا ما در آرامش باشیم. با این که از روز اول در مورد زمین تمرین مشکل داشتیم اما الان یا زمین شماره دو آزادی است یا زمین الغدیر است و بالاخره تمرین می‌کنیم. قبل از آقای مدبر هم آقای درویش تمام زحمتش را کشید. متأسفانه آن طور که شما به عنوان تیم صنعتی روی ما حساب می‌کنید، آنطور حمایت نشدیم. آمدن مدیرعامل جدید خیلی چیزها را عوض می‌کند و الان هم آرامش فکری داریم و ان‌شاءالله در هفته‌های آتی همه چیز مشخص می‌شود.

اقتصادآنلاین

نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: