bazarnews

کد خبر: ۵۱۲۰۵
تاریخ انتشار: ۱۹ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۸
تا دیروز (۱۸ فروردین) بالغ بر ۶۴میلیارد تومان کمک‌های نقدی مردم برای جبران خسارت‌های مردمی در حادثه سیل به حساب هلال احمر واریز شده است.

رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر اعلام کرد: تا امروز (۱۸ فروردین) بالغ بر ۶۴ میلیارد تومان کمک‌های نقدی مردم برای جبران خسارت‌های مردمی در حادثه سیل به حساب هلال احمر واریز شده است.

محمد نصیری در برنامه تیتر امشب شبکه خبر با قدردانی از مردم افزود: تا الان از ذخایر خود سازمان هلال احمر ۶۶ میلیارد تومان برای سیلزدگان هزینه شده است.
رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر با بیان این که کار امدادرسانی به سیلزدگان از ۲۶ اسفند در مازندران شروع شده گفت: در همان روز‌های اول مردم ۸ میلیارذد تومان کمک نقدی در استان گلستان اهدا کردند که واقعا جای تشکر و قدردانی دارد.
نصیری گفت: تا به امروز حدود ۱۰ هزار نیروی داوطلب در هلال احمر ۲۰۰ هزار ساعت خدمت به سیلزدگان ارائه کرده اند که همچنان این خدمت رسانی ادامه دارد.
او با اشاره به گستردگی و عمق حادثه سیل در استان خوزستان گفت: همه ما و مردم و گروه‌های جهادی و خیریه در موضوع خوزستان باید همکاری کنند و این همکاری و امدادرسانی باید تداوم داشته باشد، زیرا وسعت خسارات در این استان بسیار گسترده و دامنه دار است. 
رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر با اشاره به نیاز سیلزدگان به مواد غذای، پوشاک و ... به ویژه در خوزستان گفت: در استان خوزستان پیش بینی ۲۰۰ هزار اسکان موقت در محل‌های مشخص شده پیش بینی شده است که تا کنون حدود ۳۴ هزار نفر اسکان یافته اند و نگرانی از این بابت وجود ندارد.

اقتصادآنلاین

نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: