bazarnews

کد خبر: ۵۱۴۴۸
تاریخ انتشار: ۲۲ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۷:۲۷
در معاملات امروز تالار حافظ پتروشیمی آبادان، صنایع ریخته گری ایران و سیمان تهران بیشترین بازدهی را نصیب سهام‌داران خود کردند.

 امروز در داد و ستدهای بورس اوراق بهادار تهران «فولاد»، «فملی»، «فخوز» و «اخابر» بیشترین تاثیر مثبت را بر شاخص کل گذاشتند، این در حالیست که ‌امروز شاحص کل بورس تهران با افزایش 3553 واحدی به رقم 193هزارو 978 واحد رسید.

همچنین حمل و نقل بین المللی خلیج فارس، فرآوری معدنی ایران و کنترل خوردگی تکین کو بیشترین زیان را در بین شرکت‌های بورسی شدند. ،

از سویی فولاد مبارکه اصفهان بیشترین ارزش داد و ستد‌ها را در بازار سهام به خود اختصاص داد. سیمان کرمان، بانک پاسارگاد، ذوب‌آهن اصفهان، بانک ملت، صنایع ملی مس ایران، گروه پتروشیمی سرمایه‌گذاری ایرانیان، ایران خودرو، پالایش نفت اصفهان و فولاد کاوه جنوب کیش نیز بعد از«فولاد» بیشترین ارزش معاملات در بازار را ازآن خود کردند.

درفرابورس نیز مجتمع تولید گوشت مرغ ماهان، پخش البرز و دامداری تلیسه نمونه پربازده‌ترین‌شرکت‌ها و آتیه داده پرداز، مبین وان کیش و پروشیمی مارون هم زیان‌ده‌ترین شرکت‌ها بودند.

 همچنین گروه‌های فلزات اساسی، سیمان و بانک‌ها در بین صنایع بورسی بیشترین ارزش معاملات را به خود اختصاص دادند. این در حالی است که امروز در گروه فلزات اساسی طی 27 هزارو 579 نوبت معاملاتی 402 میلیون و 724 هزار سهم به ارزش 180 میلیارد تومان مورد داد و ستد قرار گرفت.

اقتصادآنلاین

برچسب ها: بورس ، فرابورس ، بازارنیوز
نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: