bazarnews

کد خبر: ۵۱۶۷۰
تاریخ انتشار: ۲۶ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۷:۱۱
نماینده مردم اهر و هریس در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه برنامه تلویزیونی نود مورد توجه ورزش دوستان، جوانان و مردم بود، صدا و سیما به جای اصلاح اشکالات آن صورت مسئله را پاک کرد.

بیت الله عبداللهی در نشست علنی امروز مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی، گفت: تذکر اول من در خصوص مطالبات فرهنگیان است، فرهنگیان در دیدار با نمایندگان مردم در مجلس بیش‌تر در خصوص حق الزحمه و اضافه تدریس خود گلایه دارند و درخواست می‌کنند که مطالبات آن‌ها همانند سایر دستگاه‌ها پرداخت شود، رتبه بندی فرهنگیان باید اجرا و مورد توجه قرار بگیرد.
نماینده مردم اهر و هریس در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه برنامه تلویزیونی نود مورد توجه ورزش دوستان، جوانان و مردم بود، صدا و سیما به جای اصلاح اشکالات آن صورت مسئله را پاک کرد، ادامه داد: این برنامه، ورزش کشور را نقد می‌کرد و موجب کاهش فساد و رانت در جامعه ورزشی می‌شد، انتظار داریم این گونه برنامه‌ها تقویت و ضعف آن‌ها اصلاح شود.
عضو کمیسیون شورا‌ها و امور داخلی کشور در مجلس در پایان خاطرنشان کرد: وزیر جهاد کشاورزی فکری در خصوص توزیع کود‌های شیمیایی کند، قرار گرفتن کشاورزان در صف خریدکود شیمیایی ظلم به آن‌ها است.

اقتصادآنلاین

نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: