bazarnews

کد خبر: ۷۲۹۷۳
تاریخ انتشار: ۱۹ تير ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۵
AFC دفتر اجرایی کنفدراسیون فوتبال اجرایی تکلیف نهایی لیگ قهرمانان آسیا را تا یک هفته دیگر مشخص خواهد کرد. به نقل از استاد الدوحه، لیگ قهرمانان آسیا بعد از پایان هفته دوم به خاطر شیوع ویروس کرونا تعطیل شد. تاکنون زمان دقیق و نحوه برگزاری و البته کشور میزبان برای ادامه لیگ قهرمانان آسیا مشخص نشده است.

روزنامه استاد الدوحه در شماره امروز (پنجشنبه) خود نوشت: دفتر اجرایی کنفدراسیون فوتبال آسیا در اواسط ماه میلادی جاری تشکیل جلسه می دهد و تکلیف نهایی لیگ قهرمانان آسیا را مشخص خواهد کرد.
این روزنامه قطری نوشت: آنچه روشن است این است که ادامه لیگ قهرمانان آسیا بدون تماشاگر خواهد بود و چه در غرب و چه در شرق آسیا به میزبانی یک کشور برگزار می شود. این درحالی است که قرار است برای نخستین بار در قاره آسیا بازی ها در مرحله حذفی به صورت تک بازی باشد و حتی دیدار فینال هم تک بازی است.
طبق اعلام AFC این بار فینال در غرب آسیا و به صورت تک بازی است و این باعث می شود شانس تیم های غرب آسیا برای قهرمانی بیشتر باشد.
ایران در فصل جاری لیگ قهرمانان آسیا چهار نماینده دارد که اتفاقا هیچ کدام از آنها عملکرد خوبی از خود نشان نداده‌اند و شانس کمی برای صعود به دور بعد دارند.

ایسنا/

نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: