bazarnews

کد خبر: ۷۳۵۲۳
تاریخ انتشار: ۳۰ تير ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۱
کریم باقری اعتراضات شجاع خلیل زاده به داوران و بازیکنان حریف را دلیل عدم دعوت از این بازیکن به تیم ملی ایران دانست.

شجاع خلیل زاده مدتهاست جایی در اردوهای تیم ملی فوتبال ایران ندارد. او که ابتدای حضور کارلوس کی روش به جمع ملی پوشان دعوت شد خیلی زود خط خورد..

با این حال خلیل زاده به پرسپولیس آمد تا شاید بیشتر به چشم کادرفنی تیم ملی بیاید و بتواند با این تیم بار دیگر پیراهن این تیم را در جام جهانی ۲۰۱۸ و جام ملت های ۲۰۱۹ آسیا بر تن کند.

اتفاقی که هرگز رخ نداد تا خلیل زاده با وجود کسب قهرمانی های مختلف با پرسپولیس نتواند در تیم ملی ایران بازی کند. رفتن کی روش هم باعث نشد تا دفاع وسط سرخپوشان به تیم ملی دعوت شود.

همین امر باعث شد تا صحبت های زیادی در این باره صورت بگیرد. او که آمادگی فنی بالایی در سال های اخیر فوتبال باشگاهی داشته است چند بار با داوران و بازیکنان حریف درگیری لفظی داشت تا رفتار هیجانی او را مورد نقد کارشناسان و پیشکسوتان فوتبال قرار بگیرد.

انتقادی که کریم باقری مربی فعلی پرسپولیس و تیم ملی ایران در گفتگوی اینستاگرامی شب گذشته خود با خداداد عزیزی، کمال کامیابی نیا و شجاع خلیل زاده به آن اشاره داشته است.

باقری در پاسخ به سوال خداداد که چرا شجاع در جریان بازی معترض است و درگیر می شود گفت: «چند بار به او تذکر دادیم اما درست نمی شود! همین هم باعث شده تا به تیم ملی دعوت نشود.»

باقری در حالی به عدم حضور خلیل زاده در تیم ملی ایران پرداخت که این بازیکن و حتی هواداران پرسپولیس انتظار دارند با توجه به حضور باقری در کادر فنی تیم ملی ایران شاهد حضور مدافع سرخپوشان در لیست آینده تیم ملی ایران که توسط دراگان اسکوچیچ برای بازی های دور برگشت مرحله مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر باشند.

بازیکنی که به مربی خود در پرسپولیس و تیم ملی ایران قول داده که دیگر با بازیکنان حریف و داوران درگیر نخواهد شد.

نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: