bazarnews

کد خبر: ۷۳۵۵۷
تاریخ انتشار: ۳۱ تير ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۶
امروز آخرین مهلت ثبت نام در طرح پیش فروش سه محصول شاهین، کوییک. اس و ساینا. اس سایپا، با موعد زمان تحویل شهریور و مهر ۱۴۰۰ است.

بنا به اعلام سایپا برای خودرو شاهین، پیش‌پرداخت 80 میلیون تومانی با سود مشارکت 6 و سود انصراف 3 درصد، برای خودرو کوییک.اس مبلغ 40 میلیون و 800 هزار تومان و برای خودرو ساینا.اس مبلغ 39 میلیون و 800 هزار تومان با سود مشارکت 5,6 و سود انصراف 5,3 درصدی در نظر گرفته شده است.

البته قیمت‌ها قطعی نیست و قیمت خودرو بر اساس قیمت در زمان تحویل مندرج در قرارداد مشتریان محاسبه خواهد شد و تمامی محدودیت‌های موجود در طرح های قبلی، در طرح فروش مشارکت در تولید نیز برقرار است.

 ثبت نام جدید سایپا از یکشنبه 29 تیرماه آغاز شد و امروز آخرین مهلت ثبت نام برای سه محصول جدید سایپا است، متقاضیان می‌توانند با ورود به سایت اینترنتی فروش محصولات به نشانی saipa.iranecar.com پس از ثبت اطلاعات شخصی و دریافت کد کاربری و رمز عبور نسبت به ثبت‌نام و انتخاب نوع خودرو اقدام کنند.

بنا به این گزارش متقاضیانی که در طرح خرداد و تیرماه سال جاری جهت شرکت در روش فروش فوق‌العاده و پیش‌فروش یکساله محصولات نسبت به ثبت اطلاعات شخصی و دریافت کد کاربری و رمز عبور اقدام کرده و از منتخبان طرح‌های مذکور نبوده‌اند، نیاز به دریافت کد کاربری و رمز عبور مجدد ندارند.

نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: