bazarnews

کد خبر: ۹۱۴۸۳
تاریخ انتشار: ۱۶ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۲:۰۸
معاون درمان ستاد کرونای استان تهران: هم اکنون ۴ هزار و ۴۰۰ بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های تهران بستری هستند و روزانه حدود ۵ هزار و ۷۰۰ مورد مراجعه به بیمارستان‌ها و مراکز درمانی را شاهد هستیم که روزانه هزار نفر بستری می‌شوند.

دکتر نادر توکلی با اشاره به قرمز شدن وضعیت کرونا در استان تهران، گفت: به دنبال بروز این وضعیت در استان تهران، امروز (۱۶ فروردین) جلسه‌ای با روسای بیمارستان‌های استان داریم که تصمیمات جدیدی برای توسعه تخت‌ها بگیریم.

وی درباره تمهیدات و اعمال محدودیت‌های احتمالی، افزود: از سوی دیگر با قرمز شدن وضعیت تهران جلسه اورژانسی با استانداری گذاشته شده است که جزئیات و تصمیمات جدید آن امروز بعدازظهر ابلاغ خواهد شد.

آقای دکتر توکلی ادامه داد: تصمیمات در شرایط قرمز شامل منع تردد و فعالیت مشاغل گروه ۳ و ۴، دورکاری ادارات به شکل یک سوم حاضر در محل کار و دو سوم در منزل و کاهش ساعت کاری و... است.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا در خصوص لغو طرح ترافیک هم ممکن است تصمیمات جدید گرفته شود یا خیر؟، اظهار کرد: امروز در این زمینه در جلسه با استانداری صحبت می‌کنیم در این مورد اکنون پیشنهاد مشخصی از سوی ما ارائه نشده است.

معاون درمان ستاد کرونای استان تهران در خاتمه تأکید کرد: هم اکنون ۴ هزار و ۴۰۰ بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های تهران بستری هستند و روزانه در حدود ۵ هزار و ۷۰۰ مورد مراجعه به بیمارستان‌ها و مراکز درمانی را شاهد هستیم که روزانه هزار نفر بستری می‌شوند.

صداوسیما/

برچسب ها: کرونا ، توکلی ، پایتخت
نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: