bazarnews

کد خبر: ۲۶۹۱۸
تاریخ انتشار: ۳۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۶
خودروی پراید که تولید آن از سال 1372 توسط شرکت سایپا شروع شده است.
بازار نیوز -  پراید خودرویی کره‌ای است که  گزینه بسیار مناسبی‌ برای مبتدیان در رانندگی و افرادی ست که می‌خواهند با صرف هزینه کم خودروی شخصی داشته باشند. زیرا پراید علاوه بر مقرون به صرفه بودن  در مدل‌های مختلف تولید و عرضه می‌شود که هرکدام با قیمت‌های مختلف و ظاهری متفاوت می‌توانند جوابگوی نیاز همه مخاطبانشان باشند.
 
پراید صبا (سدان): این نوع  پراید اولین مدل از این خودروست که در حال حاضر خط تولید آن متوقف شده و دیگر تولید نمی‌شود اما انواع کارکرده آن در بازار خرید و فروش که بسته به کارکرد و سال تولید آن دارای قیمت‌های متفارتی  از 6 میلیون تومان تا15میلیون تومان است.
 
نسیم ( پراید هاچبک): تولید پراید مدل نسیم هم متوقف شده و اکنون نوع کارکرده آن در بازار با قیمتی بین 7 میلیون تومان تا 15 میلیون تومان موجود است.
 
سایپا 141 : این مدل در واقع لیفت‌بک  مدل پراید 131 است  با تغییراتی در قسمت پشت خودرو که طراحی چندان زیبایی هم ندارد به دلیل همین طراحی، خیلی مورد قبول مشتریان واقع نشد و جزو کم تعدادترین محصولات پراید است که با کمترین قیمت به فروش می‌رسد. قیمت این مدل از 6 میلیون (مدل82) تا 16 میلیون (مدل 92) متغیر است.
 
سایپا 151 :یک وانت کوچک 500 کیلوگرمی است که بر اساس پراید ساخته شده، این نوع خودرو مقرون به صرفه‌ترین محصول نسبت به خودروهای ایرانی است که در بازار خودرو خرید و فروش می‌شود.  قیمت مدل سال 93 آن 14 میلیون و200 هزارتومان و مدل سال 96 این خودرو حدود 18 میلیون و 500 هزار تومان برآورد شده است.
 
پراید 111: که از سال 2010 تولید می‌شود، مدل هاچبک سایپا 132 است  با تغییراتی در قسمت چراغ‌های جلو و عقب  و تغییر فرم شیشه عقب، ظاهری متفاوت برای این ماشین در نظر گرفته شده است. این مدل خودرو  طوری طراحی شده که از مصرف بنزین آن کاسته شود  از این‌رو  جزو کم مصرف‌ترین خودر‌های تولید داخل است. قیمت این مدل خودرو از 17 میلیون تومان تا 22 میلیون تومان موجود است.
 
سایپا 131 : از تولیدات جدید شرکت خودروسازی سایپاست که ظاهر آن شباهت زیادی به مدل سبا دارد. این نوع پراید با سوخت بنزین و گاز موجود است و از محبوبترین مدل‌های پراید سایپا می‌باشد. قیمت این خودرو با توجه به مدلهای متفاوت و رنگ آن فرق میکند که امروز  بین 20 میلیون و 700 تا 21 میلیون و 900 خرید و فروش می‌شود.
 
سایپا 132قیمت این خودرو با توجه به سال تولید آن متفاوت است تولید سال 86 آن حدود 10 میلیون تومان و تولید سال96 حدود 18 میلیون تومان ارزش‌گذاری شده است.
 
تیبا: جدیدترین محصول سایپاست که با ویژگی‌های بهتری نسبت به مدل‌های قبلی از استقبال خوبی برخوردار شده است. مصرف سوخت پایین، ظاهر زیبا، شتاب بالا و قدرت مطلوب موتور عواملی‌ست که توانسته تیبا را  میان مصرف‌کنندگان خارجی و داخلی مشتریان خود را پیدا کند. با توجه به کارایی این محصول و سوخت پایین آن گزینه خوبی برای استفاده در سفرهای بین شهری است.
 
 تیبا با توجه به سال تولید ومدل آن با قیمتهای متفاوت خرید و فروش می‌شود. تیبا مدل سال 88 به قیمت15میلیون تومان ومدل سال 96 به ارزش24میلیون و500هزارتومان است.
خبرانلاین
برچسب ها: پراید ، قیمت ، انواع
نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: