bazarnews

کد خبر: ۵۱۱۲۷
تاریخ انتشار: ۱۴ فروردين ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۰
از لیزر درمانی هایی که به منظور جوان سازی پوست با دستگاههای مختلف انجام می شود تا خدمات پاکسازی، فیشیال و لیزر موهای زائد که مشتریان زیادی دارد. در این فرصت کم نیاز به درمان هایی با دوران نقاهت کوتاه و غیر تهاجمی دارید.

 اگر احساس می کنید که پوست تان امسال به مراقبت بیشتری نیاز دارد حتما این روزهای باقی مانده از سال را برای درمان و رسیدگی بیشتر به آن اختصاص دهید. خدمات متنوعی که در سالهای اخیر کلینیک های پوست ارائه می دهند جوانی و شادابی پوست را به یک واقعیت دست یافتنی تبدیل کرده است . از لیزر درمانی هایی که به منظور جوان سازی پوست با دستگاههای مختلف انجام می شود تا خدمات پاکسازی، فیشیال و لیزر موهای زائد که مشتریان زیادی دارد. در این فرصت کم نیاز به درمان هایی با دوران نقاهت کوتاه و غیر تهاجمی دارید. پس درباره نیازها و وضعیت پوست خود با یک متخصص پوست و زیبایی مشورت کنید اما پیش از آن انواع لیزرهای درمانی را که زیبایی و جوانی پوست تان را ترمیم می کند، همراه با مریم یوسفی کارشناس زیبایی به شما معرفی خواهیم کرد.

لیزرهایی با اشعه ایمن و موثر برای ریشه کن کردن موها

یکی از خدمات مهمی که در این روزهای آخر سال مراکز پوست و مو را پر رفت و آمد و شلوغ کرده است، لیزر موهای زائد است. این فناوری که از سالها پیش به کمک افرادی آمده که به دلیل مشکلات هورمونی یا وراثت دچار موهای زائد شده اند، می تواند در این روزهای منتهی به آخر سال کمی از حجم این موها کاسته و نرمی و لطافت را به پوست تان باز گرداند. البته باید بدانید که تا رسیدن به نتیجه کامل و درمان موثر موهای زائد نیاز به زمان و جلسات متعدد است تا به تشخیص پزشک متخصص از چهار تا شش جلسه درمان با لیزر برایتان ادامه داشته باشد اما تا پیش از عید می توانید اولین جلسه لیزر درمانی را بدون دوران نقاهت و هرگونه واکنش تهاجمی را آغاز کنید و تا شروع سال جدید و ادامه درمان چند هفته ای رشد این موهای مزاحم را متوقف و در نهایت ریشه کن کنید. این لیزر با طول موج و اشعه های مختلف برای صورت، زیر بغل، پا، دست و بیشتر نقاط بدن قابل استفاده است. بنابراین بعد از همان یک جلسه موهاخیلی کندتر از قبل رشد می کنند و در رشد مجدد خود، نازک تر و سبک تر می شوند. چراکه اشعه با سه طول موج به طور همزمان به پوست تابیده می ش ود و فولیکول مو را هدف قرار می دهد و بدون آسیب رساندن به پوست، موها را ریشه کن می کند. البته بعضی از این دستگاه ها مجهز به فناوری خنک کننده اند تا لیزر موهای زائد بدون درد و روی انواع پوست قابل انجام باشد اما نکته مهم این جاست که اثربخش بودن درمان در صورتی امکان پذیر خواهد بود که دستگاه روی ایمن ترین و موثرترین مشخصات تنظیم و کار را متخصص مجرب انجام دهد. ادامه روند درمان طی جلساتی با فاصله زمانی مشخص به مرور باعث از بین رفتن این موهای زائد خواهد شد.

لیزرهای کوچک کننده بینی حتما در باره این نوع لیزر زیبایی کمتر شنیده اید. لیزرهایی سه بعدی که با عنوان پوتانا معروف است و بدون درد و فقط با کمی سوزش به کوچک کردن بینی کمک می کند. این کار به صورت سرپایی بدون بیهوشی در اتاقی کاملا استریل و بعد از بستن کامل چشم بیمار روی بینی انجام می شود اما نکته مهم این جاست که این دست لیزرها روی بینی های گوشتی تاثیری نخواهد داشت اما همه چیز بستگی به پزشک معالج تان خواهد داشت که انجام دادن یا ندادن این لیزر را تشخیص دهد.

لیزهایی برای جوانسازی بدون برش و جراحی

مزوتراپی: یکی از راه های غیر جراحی و موثر در جوانسازی پوست روش مزو است. مهمترین تاثیر آن هم در رفع چین و چروک ها و بازگرداندن حجم از دست رفته به پوست است. درواقع این روش پوست را به طور کلی از عمق تغذیه کرده و خیلی زود آن را جوان تر می کند. از طرفی خشکی پوست وافتادگی آن که برای خیلی از خانم ها و حتی آقایان آزاردهنده است با این شیوه برطرف خواهد شد. این روش بدون خطر و ایمن را می توانید همین روزها برای برگرداندن ش ادابی به پوست با یک درمان سرپایی استفاده کنید و تمام نواقص پوستی خود را برطرف کنید. این روش در بین آقایان هم به اندازه خانم ها مورد استقبال است اما بهتر است برای استفاده از آن با پزشک متخصص مشورت کنید. به ویژه اگر پوستی خشک و حساس دارید.

میکرونیدلینگ: اگر می خواهید از تعطیلات  برای رسیدگی به پوست تان استفاده کنید می توانید یک میکرونیدلینگ حرفه ای را برای ترمیم عمقی و موثر پوست تجربه کنید. به ویژه افراد بالای ۳۵ سال که رد خطوط، خشکی و لک روی صورتشان ظاهر شده است و با افزایش سن کلاژن بر اثر عوامل مختلف از جمله تاثیرات ا محیطی و قرار گرفتن در معرض نور خورشید تجزیه و موجب چین و چروک پوست شده است. این روش غیر تهاجمی بادردی مختصر روی پوست صورت و گردن اعمال می شود تا بدون جراحی و بخیه هم لیفت صورت انجام شود و هم جوان سازی آن. این شیوه برای افراد بالای ۲۰ سال قابل اجراست اما سن مناسب استفاده  از آن بالای ۳۰ سال است.

به هر دستگاه لیزری اعتماد نکنید

اگر می خواهید تا قبل از رسیدن سال نو دچار دردسر یا عوارض دردناک نشوید به این نکات توجه کنید. متقاضی انجام لیزر باید قبل از مراجعه بداند که قرار است کار با چه دستگاهی انجام شود. کار چندان دشواری نیست چون شما باید فقط از مسئول مربوطه نام دستگاه سال تولید و شرکت وارد کننده آن را سوال کرده و گشتی ساده در اینترنت بزنید. با این شیوه تمام اطلاعات لازم را در اختیار خواهید داشت. مهم تر از همه این که از داشتن تاییدیه FDA دستگاه هم مطمئن خواهید شد. معمولا بعد از پایان لیزر التهاب موقت و خارش پوست تا در نهایت یک ساعت بعد از درمان اتفاق می افتد. با توجه به این که هیچ کدام از لیزرهای گفته شده تهاجمی نیستند، بروز سوختگی یا هرگونه عوارضی مانند کھیر، تاول، قرمزی و التهاب بیش از حد طبیعی مشکلاتی است که در اثر استفاده نادرست از دستگاه توسط اپراتور غیر حرفه ای با به کارگیری دستگاه های بی کیفیت و تشخیص نادرست پزشک متخصص در باره وضعیت بیمار اتفاق می افتد.

اول مراقبت بعد لیزر درمانی

 با پا گذاشتن به هر کدام از کلینیک های ارائه کننده خدمات پوست و مو، با فهرست طویلی از لیزرهای متعدد روبه رو می شوید که هر کدام برای درمان و رسیدگی به بخشی از پوست و حتی مو طراحی شده و توسط تکنسین و اپراتورهای مجرب و آموزش دیده مورد استفاده قرار می گیرد اما همه چیز بستگی به سبک زندگی و تغذیه تان دارد. این یعنی تا می توانید از خودتان، پوست و موهایتان مراقبت کنید، دریافت خدمات فیشیال و پاکسازی پوست آن هم زیر نظر متخصص پوست نه در سالن های آرایشی و زیبایی راه حل دوم برای داشتن پوستی سالم، زیبا و جوان است، باید به لیزرها و درمان های شبیه این به عنوان آخرین راه حل نگاه کنید. شناخت و اطلاعات تان را از پوست خود بالا ببرید و از آن مراقبت کنید. در این صورت در اوج جوانی به روش های درمانی که مخصوص افراد بالای ۴۰ سال است نیازی نخواهید داشت. متاسفانه مراجعه کنندگانی از پانزده، شانزده سالگی متقاضی انجام لیزرهای متعدد با آرزوی رفع موهای زائد یا برجسته سازی گونه و دیگر مشکلات پوستی اند که نیازی به انجام لیزر ندارند بلکه با کمی تغییر در سبک زندگی و مراقبت از پوست سال ها صورت و موهایی جوان و زیبا خواهند داشت

هیدرودرم و میکرودرم : فیشیال های درخشان و شفاف کننده پوست

هیدرودرم : اگر می خواهید در آخرین روزها از آخرین ماه س ال برای پوست تان کاری انجام دهید باید درمان را با پاکسازی پوست شروع کرده و همزمان با سال جدید، بستر باز تولید و احیای سلول های پوست را فراهم کنید. برای این کار می توانید از هیدرودرم کمک بگیرید. چون در همین فرصت کم باقی مانده این درمان به سرعت روی منافذ و خطوط ظریف صورت تاثیر گذاشته و انعطاف پذیری و استحکام آن را بهبود می بخشد. درمانی ملایم و آرامش بخش که هیچ گونه عوارضی هم ندارد. هیدرودرم که به عنوان مراقبتی تخصصی از نوع فیشیال است در چهار مرحله در جلساتی به مدت ۴۵ دقیقه به ترتیب کار پاک سازی، لایه برداری، استخراج و هیدراته کردن پوست را ابتدا با دست و استفاده از ترکیبات مخصوص انجام می دهد و س پس با تابش پرتو برای تقویت رشد سلول ها و حفظ سلامت پوست این درمان را تکمیل می کنند. این درمان تخصصی را هم تا پیش از شروع سال جدید برای داشتن پوستی سالم و محافظت شده و در عین شفاف و درخشان امتحان کنید.

 میکرودرم آبریژن : میکرودرم یکی از موثرترین درمان ها برای از بین بردن جای جوش، لک، کک و مک و جای زخم که معمولا به دلیل بهبود س ریع در وضعیت پوست و خاصیت روشن کننده بودن آن بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. در این روش با کمک دستگاهی به همین نام با عملکردی غیرتهاجمی طی یک لایه برداری پیشرفته لایه سطحی پوست که معمولا پوشیده از آلودگی و سلول های مرده است با ملایمت از روی صورت تراشیده شده تا با تحریک تولید کلاژن پوست تازه و سالم رشد کند و مشکلات پوستی برطرف شود. از طرفی لک های بارداری، جای زخم و بخیه، خطوط ظریف و لک های تیره و قهوه ای ناشی از آفتاب با میکرودرم قابل درمان است و پوست چند درجه روشن تر می شود. میکرودرم برای اعمال روی انواع پوست مناسب است و بعد از انجام آن می توانید به فعالیت روزانه خود ادامه دهید. البته باید تا گرفتن نتیجه جلسات درمانی را به تشخیص متخصص ادامه دهید.

فردانیوز

نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: