bazarnews

کد خبر: ۹۲۵۱۱
تاریخ انتشار: ۳۰ فروردين ۱۴۰۰ - ۲۰:۲۰
سخنگوی قرارگاه روشنگری ایران قوی گفت: این قرارگاه در راستای تبیین مواضع نامزدهای احتمالی انتخابات پیش‌رو درنظر دارد سلسله جلساتی را با حضور نامزدها برگزار کند.

امیر یاراحمدی از تشکیل «قرارگاه روشنگری ایران قوی» زیر نظر سازمان بسیج دانشجویی خبر داد و گفت: این قرارگاه در راستای تبیین مواضع کاندیدهای احتمالی انتخابات پیش‌رو در نظر دارد سلسله جلساتی را با حضور نامزدهای مطرح و نخبگان تشکل‌های دانشجویی برگزار کند.

سخنگوی قرارگاه روشنگری ایران قوی گفت: قرار است این نشست‌ها با محوریت پرسش از کاندیداها پیرامون برنامه‌هایشان در خصوص مسائل کشور درحوزه‌های اقتصاد، سیاست داخلی و خارجی، امور جوانان، بهداشت و سلامت و آموزش و پرورش برگزار شود.

یاراحمدی تاکید کرد: از تمامی شخصیت‌های سیاسی کشور که برای شرکت در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری برنامه‌ریزی کرده‌اند دعوت به عمل می‌آید تا با حضور در این نشست‌ها به پرسش‌های دانشجویان و فعالان تشکل‌های دانشجویی پاسخ دهند.

وی همچنین اعلام کرد: نامزدهای احتمالی و ستادهای انتخاباتی آنها جهت حضور در این برنامه می‌توانند از طریق پیامک به شماره ۶۶۰۰۰۶۵۰۲۸ با قرارگاه روشنگری ایران قوی ارتباط برقرار کنند.

نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: