bazarnews

کد خبر: ۲۵۸۳۷
تعداد نظرات: ۲ نظر
تاریخ انتشار: ۱۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۴
هفته گذشته تصاویری از آزاده نامداری در فضای مجازی منتشر گردید که وی را بدون حجاب و در حال صرف نوشیدنی نشان می داد.
بازار نیوز - در پی انتشار عکس آزاده نامداری در سوییس در حال نوشیدن نوشابه ای خاص، حواشی فراوانی در فضایی مجازی مطرح شد اما بررسی نشان داد این نوشابه نوعی ماءالشعیر بدون الکل سوئیسی بوده است. صرف نظر از بحث در مورد دلیل پوشش متفاوت وی در این عکس‌ها، در فضای مجازی عده ای بدون تحقیق اتهام نوشیدن مسکرات را به وی نسبت دادند. در حالی که نوشیدنی مورد استفاده وی ماءالشعیر بدون الکل تولید کشور سوئیس است.

آزاده نامداری الکل مصرف کرده بود؟+عکس
 
عکس های آزاده نامداری

رهبر انقلاب نیز در استفتائی نوشیدن ماءالشعیرهای خارجی را که میزان الکل آنها در حد بسیار ناچیز بوده و مسکر به شمار نمی آیند، حلال دانسته‌اند.

آزاده نامداری الکل مصرف کرده بود؟+عکس

آیا آزاده نامداری آبجو نوشیده است؟

متن استفتاء رهبری در مورد نوشیدن ماءالشعیرهای خارجی به شرح زیر است:

سؤال: 
حکم ماء‌الشعیر بدون الکل که در خارج تهیه مى‌‌شود و در اغلب با مقدار بسیار ناچیزى از الکل مثل 010٪ الکل تهیه شده و مسکر نبودن آن محرز مى‌‌باشد، چیست؟ اگر مقدار الکل از این هم کمتر باشد، چه؟ لازم به ذکر است که الکل موجود در این نوع آبجو به آن از بیرون تزریق نشده بلکه طى فرایند تخمیر خودبخود تولید مى‌‌شود و پس از آن تحت فشار از آن خارج شده و درصد ناچیزى که گفته شد در آن باقى مى‌‌ماند.

جواب: ماء‌الشعیر مذکور پاک و حلال است.
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
امیر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۳ - ۱۳۹۶/۰۵/۱۱
0
0
این خانم حتی اگه روسری هم سرش بود، باز دورویی محسوب میشه، مگه میشه تو تلویزیون خودتو چادری نشون بدی ،بعد بری جای دیگه با روسری ؟؟؟
پاسخ ها
ناشناس
| |
۱۴:۳۷ - ۱۳۹۶/۰۵/۱۱
روسری کجا بود
نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: