bazarnews

کد خبر: ۲۶۱۲۵
تاریخ انتشار: ۱۸ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۰
به تازگی در شبکه های مجازی فیلمی پخش شده که مربوط بوده به اقدام تروریستی در یکی از سواحل مکزیک که در آن 3 توریست کشته و 3 نفر دیگر زخمی شدند.
بازار نیوز - تصاویری که به تازگی منتشر شده است تیراندازی در یکی از مشهورترین سواحل توریستی مکزیک در نزدیکی "سان خوزه دل کاپو" در شمال غربی این کشور را نشان می دهد. گردشگران وحشت زده با شنیدن صدای تیراندازی برای نجات جان خود پا به فرار گذاشتند.

در این تیراندازی که روز یکشنبه و حدود ساعت 2 بعدازظهر رخ داد 3 نفر کشته و 3 نفر دیگر به شدت زخمی شده اند. گفته می شود زخمی‌شدگان این حادثه یک زن و 2 مرد هستند. این سه نفر بلافاصله برای مداوا به بیمارستان منتقل شدند.

هر سه قربانی این حادثه در حال استراحت در زیر یک درخت نارگیل بودند که مورد هدف افراد مسلح قرار گرفتند. هنوز هویت این قربانیان از سوی پلیس مکزیک اعلام نشده است.

یکی از گردشگران در این خصوص گفت : "من زمانی که صدای تیراندازی شنیدم پا به فرار گذاشتم و خودم را به مکانی امن رساندم. این افراد مسلح دارای سلاح های خودکار بودند." پلیس مکزیک بلافاصله در این ساحل حاضر شد و تحقیقات خود را آغاز کرد.

گفتنی است؛ کشور مکزیک یکی از ناامن ترین کشورهای جهان بشمار می رود. بنا به گزارش روزنامه مکزیکی " رفورما " از سال 2006 تاکنون حدود 186 هزار نفر در این کشور کشته و حدود 30 هزار نفر مفقود شده اند. 230 نفر از این کشته شدگان، قربانیانی هستند که در این ساحل جان خود را از دست داده اند.


نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: