bazarnews

کد خبر: ۵۱۳۰۴
تاریخ انتشار: ۲۰ فروردين ۱۳۹۸ - ۲۱:۲۵
سرمربی استقلال می‌گوید که بازیکنانش بسیار خوب برای هواداران این تیم جنگیدند.

 استقلال ایران در هفته سوم لیگ قهرمانان آسیاموفق شد با نتیجه ۲ بر یک الهلال عربستان را شکست دهد. وینفردشفر، سرمربی تیم فوتبالاستقلال با حضور در نشست خبری درباره این دیدار گفت: ما امشب برابر الهلال برای هواداران فوق‌العاده که روزهای سخت کنار ما بودند، بسیار خوب جنگیدیم. نمی‌خواهم اکنون درباره این مسابقه خیلی صحبت کنم ولی موضوعی که در هفته‌های قبل گفتم این است که ما تیم بسیار خوب هستیم. یک استقلال خالص و یک تیم جنگنده داریم که از این بابت بسیار خوشحال هستم.

او در ادامه اضافه کرد: جلسه خوبی با اعضای هیأت مدیره داشتیم. جلسه‌ای که داشتیم برای آینده باشگاه است و این همان هدفی است که من دارم. می‌خواهیم آینده خوبی را رقم بزنیم و از همه اعضای هیأت مدیره تشکر می‌کنم و کاملاً آن‌ها می‌دانند که ما برای آینده چه چیزی می‌خواهیم.

شفر در بخش بعدی صحبت‌هایش اظهار کرد: استقلال یک تیم معمولی در فوتبال ایران نیست و یکی از بزرگ‌ترین تیم‌های فوتبال آسیا محسوب می‌شود و امشب برد مهمی را به دست آوردیم. همه باید برای استقلال تلاش کنند تا در آینده موفقیت‌های بزرگی کسب کنیم.

او درباره صحنه گلی که استقلال دریافت کرد، گفت: یک توپ از سمت راست آمد که ما آن را خوب دفع نکردیم و ما یک گل دریافت کردیم. سپس آن‌ها به دنبال استفاده از توپ‌های بلند بودند که دانشگر و منتظری خیلی خوب سر زدند. ۹۰ درصد سرهای اول را ما زدیم اما موضوعی که هست در ضد حمله ما توپ‌های زیادی از دست دادیم و می‌توانستیم گل سوم را بزنیم و فرصت برای گل بیش‌تر هم داشتیم.

سرمربی استقلال در پایان در واکنش به صحبت‌های مامیچ مبنی بر نمایش موفق وینگرهای استقلال، اظهار کرد: ماوینگرهای بسیار خوبی داریم. شاید اسماعیلی بعد از داربی شرایط سختی داشت اما امشب فرشید، داریوش و همه بازیکنان بسیار خوب جنگیدند. داریوش در سمت راست بسیار خوب بازی کرد و این یک کار تیمی خوب است. جنگیدن همه بازیکنان باعث شد به موفقیت برسیم و با این کار سخت و خوب می‌توانیم همیشه برنده باشیم.

اقتصادآنلاین

نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: