bazarnews

کد خبر: ۵۱۶۱۲
تاریخ انتشار: ۳۱ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۳
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خوزستان گفت: با تلاش های نیروهای راهداری و حمل و نقل جاده‌ای راه ارتباطی ۱۸ روستای شعیبیه بازگشایی شد.

غلامعباس بهرامی‌نیا اظهار داشت: از روز گذشته محور اهواز-آبادان نیز در مقاطعی دچار آبگرفتگی شد به همین دلیل تردد وسایل نقلیه سنگین از محور جایگزین محور قدیم اهواز به خرمشهر انجام می شود.

بهرامی نیا با بیان اینکه در مقاطع آب گرفته شده محور اهواز به آبادان، تردد خودروهای سبک به صورت دوطرفه است، تأکید کرد:سایر محورهای شریانی استان خوزستان باز و تردد در آنها صورت می پذیرد.

وی ادامه داد: حدود 22 محور روستایی خوزستان مسدود شدند که در برخی از این محورها با فروکش کردن آب، مسیر بازگشایی شده اما به دلیل آبگرفتگی برخی روستاها، راه ارتباطی به طور کامل قطع شده است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان برقراری راه ارتباطی 18 روستای شعیبیه با تلاش نیروهای راهداری و حمل و نقل جاده ای را مورد اشاره قرار داد و گفت: در حال تلاش هستیم با فروکش کردن آب محورهای روستایی که امکان رفع انسداد در آنها وجود دارد بازگشایی شده و تردد در آنها انجام شود.

بهرامی نیا تصریح کرد: برای محورهای روستایی که هنوز مسدود هستند، مسیرهای جایگزین اعلام شده و مشکلی برای تردد وجود ندارد.

وی اظهار کرد: نیروهای راهداری و حمل و نقل جاده ای با کمک پلیس راهنمایی و رانندگی در محورها مستقر هستند تا درصورت بروز مشکل، درکوتاه ترین زمان ممکن رفع شود.

اقتصادآنلاین

نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: