bazarnews

کد خبر: ۷۱۹۴۶
تاریخ انتشار: ۰۱ تير ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۶
مردی که دختران دلسوز را به بهانه کمک به زن باردارش به داخل شمشاد‌های نزدیک ایستگاه مترو می‌کشاند

با تلاش مشترک و شبانه روزی کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی، نیروهای حراست مترو و ماموران فرماندهی انتظامی عامل آزار و اذیت وحشیانه دختران جوان در نزدیکی ایستگاه های متروی دستگیر شد. به گزارش اختصاصی خراسان، دی سال گذشته ، دختر 14 ساله ای وحشت زده با پلیس تماس گرفت و پرده از ماجرایی تکان دهنده برداشت.

«ابلیس بدبو» در مترو شکار شد
او به نیروهای انتظامی گفت: «اوایل شب بود و من قصد خروج از ایستگاه مترو در محدوده بولوار دانش آموز مشهد را داشتم که در همین هنگام مرد جوانی مقابلم قرار گرفت و مدعی شد همسر باردارش به دلیل بیماری وسط بولوار افتاده است و توان حرکت ندارد! او در حالی که برگه های آزمایشگاهی و تعدادی فتوکپی در دست داشت از من خواست به همسر باردارش کمک کنم تا او را به مرکز درمانی برساند.
من هم که تحت تاثیر عواطف انسانی قرار گرفته بودم خیلی دلم به حال آن زن سوخت و بی درنگ با مرد جوان همراه شدم. وقتی از ایستگاه بیرون آمدیم و قصد عبور از درون شمشادها را داشتیم ناگهان آن مرد بی رحم تیغه چاقو را زیر گلویم گذاشت و با تهدید به مرگ سرم را به داخل شمشادها خم کرد آن قدر ترسیده بودم که از وحشت همه پیکرم می لرزید. آن مرد با چشمانی از حدقه بیرون زده، شال و روسری ام را برداشت و با آن ها دست‌ها و پاهایم را بست و مرا وسط شمشادها انداخت و ...
دختر نوجوان که دیگر از شدت شرم نمی توانست بیشتر از آن درباره این ماجرای تکان دهنده سخن بگوید، ادامه داد: وقتی آن جوان که بوی تعفن از بدنش متصاعد می شد مرا با دست و پای بسته رها کرد و از آن جا گریخت با زحمت ابتدا پاهایم را باز کردم و سپس با دندان گره شال دستانم را گشودم و ماجرا را ابتدا برای خانواده ام بازگو کردم و سپس با پلیس تماس گرفتم.
گزارش اختصاصی خراسان حاکی است به دنبال گزارش این ماجرای تاسف بار به نیروهای انتظامی، بلافاصله مقامات انتظامی دستورات ویژه ای را برای پیگیری این ماجرا صادر کرد و با توجه به اهمیت و حساسیت موضوع، از کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی خواست تا رصدهای اطلاعاتی را برای دستگیری این مرد هوسران آغاز کنند.
به دنبال این ماجرا، تحقیقات گسترده ای از سوی کارآگاهان دایره جرایم مهمه آغاز شد اما دختر نوجوان نتوانست چهره «ابلیس بدبو» را ترسیم کند چرا که او در آن هنگام از شدت ترس و وحشت فقط به نجات خود از چنگ این جوان هوسباز می اندیشید.
بنابراین گزارش، درحالی که رصدهای اطلاعاتی از سوی کارآگاهان با استفاده از شگردهای پلیسی آغاز شده بود، دختر 19 ساله دیگری طعمه «ابلیس بدبو» شد این دختر که در ایستگاه متروی دیگری به چنگ مرد هوسران افتاده بود ماجرای مشابهی را برای پلیس بازگو کرد. این دختر جوان نیز اگرچه نتوانست مشخصات ظاهری از شکارچی دختران جوان ارائه دهد اما گفت: آن جوان ابلیس صفت بسیار «بدبو» بود! به همین دلیل کارآگاهان گزارشی را به دادگاه کیفری یک ارسال کردند مقامات قضایی که به اهمیت ماجرا پی برده بود، با صدور دستورات ویژه ای ، برخی اختیارات خاصی را برای دستگیری «ابلیس بدبو» به کارآگاهان واگذار کرد و بدین ترتیب، عملیات های پلیسی وارد مرحله جدیدی شد.

با سریالی شدن آزار و اذیت های این متهم تحت تعقیب، گروه ویژه ای از کارآگاهان با استفاده از دوربین های مدار بسته موفق شدند تصویری از این فرد معروف به«ابلیس بدبو» به دست آورند و بدین ترتیب نیروهای حراست مترو نیز به یاری کارآگاهان آمدند و همکاری صمیمانه ای را آغاز کردند. تلاش های شبانه روزی نگهبانان و نیروهای حراست در کنار کارآگاهان ادامه یافت تا این که شب جمعه گذشته، زمانی که این جوان تحت تعقیب وارد ایستگاه متروی سیدرضی به محاصره نیروهای حراست درآمد و بلافاصله کارآگاهان اداره جنایی نیز خود را به محل رساندند و حلقه های قانون را بر دستان وی گره زدند. سردار تقوی با قدردانی از دستورات ویژه قاضی صبوری نسب و همکاری بی شائبه نیروهای حراست مترو تصریح کرد: این متهم در همان دقایق اولیه دستگیری به آزار و اذیت هفت دختر نوجوان و جوان اعتراف کرد درحالی که برخی از قربانیان شکایتی را به پلیس ارائه نداده اند.وی گفت: این متهم که جا و مکانی ندارد ادعا کرد مدتی قبل با همسرش دچار اختلاف شده است. مقامات انتظامی از دخترانی که برای حفظ آبرو شکایت نکرده اند یا حتی وقوع این حادثه را برای خانواده خود بازگو نکرده اند، خواست برای اعلام شکایت به اداره جنایی پلیس آگاهی واقع در منطقه رضاشهر مشهد مراجعه کنند و یقین بدانند که هویت آنان در پرونده محرمانه باقی می ماند.

خراسان/

برچسب ها: تجاوز ، مشهد ، مترو
نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: