bazarnews

کد خبر: ۷۲۳۸۴
تاریخ انتشار: ۰۸ تير ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۲
رئیس مجلس مطرح کرد:
محمدباقر قالیباف اظهار داشت: امروز حوزه مسکن دغدغه جدی مردم است، لذا وظیفه همه ما به‌عنوان خدمتگزاران مردم این است که دغدغه اول و آخر ما در این مقطع باید توجه به اقتصاد و معیشت مردم باشد.

گروه اقتصادکلان بازارنیوز: به گزارش خبرنگار پارلمانی محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی، پیش از ظهر امروز (یکشنبه، 8 تیر 99) در آیین بهره‌برداری از بزرگترین مرکز داده منطقه غرب و شمال‌غرب کشور، گفت: امروز حوزه مسکن دغدغه جدی مردم است، لذا وظیفه همه ما به‌عنوان خدمتگزاران مردم این است که دغدغه اول و آخر ما در این مقطع باید توجه به اقتصاد و معیشت مردم باشد.

وی با بیان اینکه مردم اختلاف و دعوای حیدری و نعمتی را قبول نمی‌کنند، اظهار داشت: مردم از ما توقع کار صادقانه دارند، مردم ما قانع هستند، در همین حد که این امنیت روانی باشد که ما داریم تلاش می‌کنیم و در زندگی‌شان آن را لمس کنند،؛ ممنون مدیران خواهند بود، در غیر این‌صورت از ما راضی نخواهند بود.

رئیس مجلس ادامه داد: امروز مجموعه‌ای دارد‌ افتتاح می‌شود که می‌تواند در کمترین زمان ممکن با بیشترین تأثیرگذاری با شفافیت، عدالت و با اقتصادی‌ترین روش مسائل و نابسامانی‌های اقتصادی کشور را حل‌وفصل کنیم.

قالیباف تأکید کرد: اقتصاد دیجیتالی فرصت بزرگی است که بتوانیم عقب‌‌ماندگی‌های گذشته را جبران کنیم؛ مجلس یازدهم مسیرش این است و در این راه به همه در بخش‌های خصوصی و دولتی و شرکت‌های بزرگ و کوچک کمک می‌کنیم.

نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: