bazarnews

کد خبر: ۱۱۲۰۲۷
تاریخ انتشار: ۲۶ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۳:۵۲
در گفتگو با بازارنیوز مطرح شد؛
رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران با اشاره به ثبات بازار طلا و سکه، از کاهش قیمت‌ها در این بازار خبر داد.

گروه بانک و بورس بازارنیوز- سعید ترکاشوند؛ «نادر بذرافشان» رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران در گفتگو با بازارنیوز پیرامون وضعیت امروز این بازار اظهار کرد: امروز قیمت سکه و همینطور هر گرم طلای ۱۸ عیار به ترتیب با کاهش ۴۰۰ هزار تومانی و سپس ۲۵ هزار تومانی همراه بوده است. بازار طلا و سکه امروز شرایط بهتری را نسبت به روز قبل خود تجربه کرده است.

کاهش قیمت در بازار طلا و سکه
رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران خاطرنشان کرد: این بازار روال عادی خود را طی می‌کند و اکنون در شرایط معمول خود به سر می‌برد. در حال حاضر توصیه ما به مردم این است که در شرایط التهابی بازار‌ها از خرید کردن بپرهیزند. متقاضیان زمانی اقدام به خرید کنند که التهابات بازار فرونشسته باشد، در غیر این صورت متحمل ضرر و زیان مالی خواهند شد.


وی در پاسخ به این سوال که آیا اقدام تنبیهی ایران علیه رژیم صهیونیستی اثر منفی بر بازار طلا و سکه گذاشته است یا خیر، گفت: این موضوع تاثیری بر روند بازار نگذاشته و حتی همانگونه که در ابتدا ذکر شد، بازار امروز فضای بسیار آرام‌تری را نسبت به روز‌های قبل خود تجربه کرده است.


بذرافشان با اشاره با نقش نرخ ارز در تغییرات قیمت در بازار طلا و سکه گفت: بانک مرکزی با مدیریت بازار‌های ارز، طلا، سکه می‌توان نقش مهمی را در تداوم ثبات و یا کاهش قیمت در این بازار ایفا کند.

 

پایان پیام//

نام نویسنده:
خبرهای مرتبط
نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: